Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Зустріч студентів ФЕМ із Народним депутатом України
Зустріч студентів ФЕМ із Народним депутатом України
21.03.2018 Новини вузу Перегляди: 299

19 березня 2018 року Народний депутат України, член Комітету Верховної ради України з питань транспорту Дмитро Володимирович Лінько провів лекцію "Шлях молоді у велику політику" для студентів факультету економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету. Він розповів про можливості для молодих людей реалізувати свій потенціал на політичній ниві із власного прикладу, відзначив надзвичайно високу роль молоді у створенні кращого майбутнього нашої держави.

Як цілком слушно підкрелив Дмитро Володимирович, в умовах складної соціально-економічної та політичної ситуації в країні однією із нагальних проблем є посилення тенденцій до масового виїзду освіченої і талановитої молоді за кордон, що справляє суттєвий негативний вплив на національну економіку в цілому. А тому вкрай важливо якомога більш активно залучати нашу молодь до участі у політичному, громадському житті, створювати всі умови для молодих людей задля того, щоб вони мали шанс на високий рівень життя, гідну працю, соціальний захист та широкі можливості для самореалізації в Україні. 

"Спілкування з Народним депутатом дуже сподобалося. Ми отримали цікаві та вичерпні відповіді на питання, які, мабуть, не залишають байдужим жодного студента", - відзначає студент ФЕМ Олександр Кириченко. "Що корисного зробили вони з командою для держави та нашого міста?", "Чи планують вони створювати робочі місця для студентів?", "Чи готові вони підтримувати проекти молоді для розвитку інфраструктури нашого міста?", - на ці та інші питання аргуметовано відповів Дмитро Володимирович. Також надзвичайно зацікавили активних студентів факультету перспективи реалізації соціального проекту щодо політичної школи для молоді.

"Під час зустрічі Народний депутат та його команда закликали молодь приймати активну участь у громадському, політичному та суспільному житті країни. Також наголошували на важливості робити свій внесок у розвиток суспільства. Ми дізналися, що навіть не займаючи керівні посади в органах державної влади, молоді люди можуть набути досвіду у якості помічників, спостерігачів тощо. В цілому зустріч була корисною для нас та залишила приємне враження", - розповідає Юлія Притиковська, студентка першого курсу ФЕМ. 

Приємно відзначити, що Дмитро Лінько є нашим земляком, свого часу навчався у школі №16 та мешкав у місті Кропивницький, а тому дуже добре обізнаний стосовно проблем і перспектив розвитку як держави в цілому, так і нашого міста зокрема. 

Щиро вдячні за цікаву та змістовну зустріч!   

 

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: