Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Зустріч із директором НАБУ у рамках кампанії «Студенти проти корупції»
Зустріч із директором НАБУ у рамках кампанії «Студенти проти корупції»
27.03.2018 Новини вузу Перегляди: 195

26 березня 2018 року у рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії "Студенти проти корупції" зустріч із студентами провели директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, керівник проекту "Прозорість та доброчесність публічного сектору" Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй Діана Зубко, заступник керівника управління зовнішніх комунікацій – прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

Активну участь у заході брали також студенти факультету економіки та менеджменту ЦНТУ - майбутні управлінці, економісти, державні службовці.

"Студенти університету залишилися задоволеними ініціативою працівників НАБУ та особисто директора Артема Ситника, яка полягала у залученні студентської молоді до знайомства з бюро, його місією, основними задачами та функціями.

Обговорювалися питання щодо перспектив створення антикорупційного суду. Артем Ситник розповів про власний досвід процесу обрання на посаду директора НАБУ за прозорою процедурою конкурсу, підкресливши, що аналогічну процедуру конкурсного відбору проходять усі кандидати на вакантні посади у НАБУ. Також предметом обговорення стали особливості взаємодії НАБУ з іншими державними відомствами суміжної сфери діяльності та ЗМІ",  - ділиться враженнями від зустрічі Артем Кадомець, студент-магістр ФЕМ ЦНТУ.

"Нам розповіли про бюро, його функції, обов'язки працівників, як створювалося НАБУ, колізії та специфіку законів, які стосуються його діяльності, про корупцію та справи, що підлягали розслідуванню. А також про плани на майбутнє. В цілому, було дуже цікаво", - відзначає Юлія Соколенко, студентка магістратури ФЕМ ЦНТУ. 

"Дуже сподобалося, що ми отримали можливість почути змістовні відповіді на питання, які нас цікавлять, від компетентних фахівців. Особисто я запитував очільника НАБУ, які сподівання та надії він мав, коли його приймали на посаду директору НАБУ, і чи втілилися вони в життя після майже трьох років існування НАБУ", - зауважує Олександр Кириченко, студент ФЕМ ЦНТУ.

Дякуємо організаторам та учасникам за плідну зустріч та цікаві дискусії!

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: