Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Збірна ФЕМ на турнірі з «Брейн-рингу»
Збірна ФЕМ на турнірі з «Брейн-рингу»
27.04.2017 Новини вузу Перегляди: 457

У квітні 2017 року відбувся IV чемпіонат університету з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», організаторами якого були Студпрофком ЦНТУ та Кіровоградська обласна ліга інтелектуального розвитку (КОЛІР), представники якої – Андрій Флоренко та Ольга Гріднєва – виступали ведучими турніру.

Команда факультету економіки та менеджменту «Мачу-Пікчу»

Склад команди (справа наліво): Артем Кадомець (УП-13, капітан команди), Валерія Ковальова (ЕП-16), Сергій Ставенко (УП-13), Вікторія Демчик (УП-15), Щельник Олександр (МЕ-13).

Турнір 2017 року підтримав традицію минулих сезонів, яка полягає у тому, що перемогу на чемпіонаті здобуває команда факультету, який раніше ще не вигравав чемпіонат ЦНТУ з брейн-рингу.

У чемпіонаті 2017 року взяли участь шість команд: збірні п’яти факультетів Центральноукраїнського національного технічного університету та команда Кропивницького машинобудівного коледжу ЦНТУ.

На першому етапі турніру команди було розподілено на дві підгрупи, де вони зіграли одне коло – кожна команда з кожною – по одному бою (кожен бій складається з п’яти питань) проти супротивників за підгрупами. Переможці підгруп зіграли півфінали, відповідно, переможці півфіналів розіграли титул чемпіонів ЦНТУ з гри «Брейн-ринг» 2017 року. Переможцем стала команда МТФ «Кодери». Друге місце посіла збірна ФЕМ «Мачу-Пікчу», третє – команда коледжу «Без ГМО».

Приємно відзначити, що минулого року тріумфували саме студенти факультету економіки та менеджменту. Цьогоріч команда зупинилася за крок до перемоги, поступившись у напруженій фінальній грі з мінімальним рахунком 0:1 колегам з МТФ.

Переможці були нагороджені грамотами, призами і смачним тортом, також усім командам дістались заохочувальні призи.

Щиро вітаємо нашу команду з успішним виступом!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: