Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Захист дисертації кандидата економічних наук
Захист дисертації кандидата економічних наук
12.11.2018 Новини вузу Перегляди: 148

Вітаємо з успішним захистом дисертації кандидата економічних наук Царенко Ілону Олександрівну, аспірантку кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ. Захист відбувся 9 листопада 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.03 Центральноукраїнського національного технічного університету.

Дисертаційна робота за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, виконана в Центральноукраїнському національному технічному університеті. Тема дисертації: «Механізм державного регулювання конкурентоспроможності вищої освіти України». Науковий керівник – проректор із наукової роботи ЦНТУ, доктор економічних наук, професор Олександр Миколайович Левченко.

Офіційними опонентами дисертаційної роботи виступали: директор Науково-дослідного інституту економічного розвитку ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» МОН України, доктор економічних наук, професор Ірина Сергіївна Каленюк; головний спеціаліст відділу розвитку науково-технічної інфраструктури департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України, кандидат економічних наук Ірина Григорівна Карзун.

Царенко Ілона Олександрівна закінчила Кіровоградський національний технічний університет у 2013 році (з відзнакою) за спеціальністю «Міжнародна економіка» та здобула кваліфікацію магістра.

За час навчання в університеті в статусі студента Царенко І.О. зарекомендувала себе здібним, активним, відповідальним та цілеспрямованим молодим науковцем, займалася також громадською діяльністю, брала активну участь у студентському самоврядуванні факультету та університету, крім того активно займалась науковою діяльністю, будучи заступником голови Студентського наукового товариства КНТУ та під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу прийняла участь у більше ніж 42 заходах Всеукраїнського та Міжнародного рівня, свідченням чого є грамоти, відзнаки, дипломи, подяки та похвальні листи.

Приймала участь у предметних студентських олімпіадах, лауреат диплому ІІІ ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Європеєзнавство».

Впродовж навчання брала участь у заходах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, зокрема – Літня школа з європейської інтеграції, стажування в Літньому університеті в м. Булонь-сюр-Мер (Франція).

З 09.11.2015 р. - по 09.11.2018 р. Ілона Олександрівна успішно навчалася в аспірантурі Центральноукрїнського національного технічного університету за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» з відривом від виробництва та активно працювала над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

На даний час має 42 друкованих наукових праць, серед яких 15 статей, в тому числі таких, що індексуються в міжнародних науко метричних базах (Scopus, Index Copernicus) та 20 матеріалів тез доповідей, серед яких всеукраїнські та міжнародні, в тому числі такі, що індексуються в міжнародних наукометричних базах (Web of Sciences, Index Copernicus).

Результати виконаних наукових досліджень доповідались та обговорювались на науково-практичних конференціях, семінарах та інших публічних засіданнях, в тому числі аспірантка представляла результати своїх наукових результатів за межами України (м. Кошице, Словаччина) та брала участь у заходах, ініційованих Британською Радою в Україні.

За час навчання в аспірантурі була стипендіатом Президента України (2016-2017 навчальний рік).

Під час навчання в аспірантурі приймала участь в Міжнародній олімпіаді з менеджменту серед молоді, два роки поспіль була лауреатом на Всеукраїнському рівні.

Навесні 2017 року, ставши стипендіатом Міністерства освіти та науки Словацької Республіки, пройшла стажування на кафедрі фінансів економічного факультету Технічного університету м. Кошице (Словацька Республіка).

В 2018 році була відзначена стипендією облдержадміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у ВНЗ Кіровоградської області.

Царенко І.О. є координатором освітнього польсько-українського «Консорціуму Університетів DOBRE», який працює в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та націлений на просвітницьку діяльність громадськості, урядовців,  викладачів та студентів у Кіровоградській області.

 Царенко І.О. є членом проектної групи, яка займалась написанням проектної заявки на отримання гранту в рамках програми міжнародної технічної допомоги (Jean-Monnet) в 2017 та 2018 роках.

Царенко І.О.  є відповідальною за франкомовний напрямок розвитку міжнародних зв’язків в університеті, виступає у ролі перекладача з французької мови під час офіційних зустрічей міжнародних делегацій, організацію стажувань студентів закордоном. Виступала у ролі офіційного перекладача голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка під час робочого візиту делегації Європейського економічного та соціального комітету на чолі з Анрі Малоссом (22 лютого 2018 року).

Царенко І.О. була технічним секретарем організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Конкурентоспроможна модель інноваційного розвитку економіки України» 11 квітня 2018 року, яка проводилась у співорганізації народного депутата України Олександра Горбунова.

Зараз Царенко І.О. у колективі науковців кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності працює над виконанням держбюджетної науково-дослідної роботи, яка фінансується Міністерством освіти і науки України "Розвиток інноваційно-інтегрованих структур як чинник національної безпеки держави в умовах соціально-економічної нестабільності" (№ державної реєстрації 0117U001101), завершення якої планується у 2019 році.

Є куратором груп МЕ-18, ОКД-17- 2СК та ОКД-18М.

Щиро вітаємо Ілону Олександрівну та бажаємо нових перемог і здобутків!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: