Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Workshop від фахівців Міської ради міста Кропивницького
Workshop від фахівців Міської ради міста Кропивницького
21.03.2018 Новини вузу Перегляди: 215

Workshop на тему "Громадський бюджет: від ідеї до реалізації" провели фахівці Міської ради міста Кропивницького на базі факультету економіки та менеджменту ЦНТУ 20 березня 2018 року. Мета проведення заходу - підвищення рівня активності серед молоді та залучення її до участі у розподілі частини бюджетних коштів, широке інформування цільової аудиторії про конкурс "Громадський бюджет" у місті Кропивницькому. Організаторами тренінгу виступили департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій та управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

Заступник начальника управління молоді та спорту Черкасська Катерина Володимирівна ознайомила студентів із особливостями діяльності Молодіжної ради при виконавчому комітеті міськради та запросила активну молодь долучатися до цієї діяльності.

Завідувач сектору партиципаторного бюджетування департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Волченко Юлія Станіславівна та головний спеціаліст даного сектору Царан Світлана Олександрівна роз'яснили теоретичні та практичні аспекти підготовки і подання проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів міського бюджету. Також студенти мали можливість дізнатися про етапи даного процесу: від подання проекту, його розгляду, проведення голосування, обрання проектів-переможців до їх реалізації, ознайомитися із найбільш цікавими проектами, які були подані в попередні роки.

Представники міськради відзначили, що як студенти, так і працівники факультету економіки та менеджменту ЦНТУ з моменту появи "Громадського бюджету" у нашому місті брали активну участь не лише в процесі голосування за проекти, але і в поданні власних проектів на конкурс, а також є авторами проектів-переможців.

Так, випускник ФЕМ Олександр Дроздов та студент факультету Владислав Вишінський є авторами великого проекту "Здорова молодь - здорове місто" (облаштування футбольного поля на 101-му мікрорайоні).

Працівник кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ Олексій Кіріченко є автором соціального проекту "Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами", а студент-магістр цієї ж кафедри Євгеній Новосьолов - малого проекту "Продовження арт-інсталяції "Umbrella Sky". Обидва проекти стали переможцями за результатами голосування у 2017 році.

"Побувавши на заході представників Міської ради, я зрозуміла, що є багато позитивних сторін реалізації проектів. По-перше, це проекти, які прикрашають рідне місто: створення різних фотозон, монументів, облашування різних куточків нашого міста. По-друге, це сімейне дозвілля, можливість побути з родиною на природі,  організувати активний відпочинок. На жаль, на сьогоднішній день проблемних аспектів, які потребують комплексного вирішення, у нашому місті залишається доволі багато. Але, як говорять, починати треба з маленького, оскільки "маленька праця краще за велике неробство". Тому представники Міської ради дуже вірно вчиняють, залучаючи молодь, оскільки молодь - це наше майбутнє", - ділиться враженнями від зустрічі студентка ФЕМ Уляна Кедрич.

На завершення тренінгу студенти презентували власні ідеї проектів, які могли б покращити різноманітні аспекти життя мешканців нашого міста. Також представники міськради закликали студентську молодь долучитися до подання проектів до чергового "Громадського бюджету - 2018", що можна зробити з 1 до 30 квітня 2018 року.

Щиро вдячні всім організаторам та учасникам зустрічі за цікаву та плідну роботу.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: