Ми у соціальних мережах:
Welcome!
26.07.2016 Новини вузу Перегляди: 546

Шановні абітурієнти! Чекаємо на Вас на факультеті економіки та менеджменту КНТУ!

Сучасні тенденції ринку праці свідчать, що в умовах посилення конкуренції та світових тенденцій інтеграції значним попитом серед роботодавців користуються висококласні фахівці управлінських та економічних спеціальностей, здатні впроваджувати інновації у своїй практичній діяльності, забезпечувати як особисті високі професійні успіхи, так і стійкий розвиток діяльності підприємств, установ та організацій. Саме таку підготовку пропонує Вам факультет економіки та менеджменту КНТУ!

Статистика прийому заяв на вступ на перший курс за спеціальностями ФЕМ станом на 25.07.2016 року:

Назва спеціальності / спеціалізації

Кількість поданих заяв

Кількість ліцензійних місць

Максимальна кількість державних місць

Конкурс на одне місце

Менеджмент

164

40

9

4,1

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / спеціалізація «Організація комерційної діяльності у сфері послуг та торгівлі»

30

10

9

3,0

Міжнародні економічні відносини / спеціалізація «Міжнародна економіка»

131

50

9

2,6

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

44

30

9

1,5

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / спеціалізація «Економіка та організація бізнесу»

24

25

0

1,0

Економіка / спеціалізація «Управління персоналом і економіка праці»

48

15

9

3,2

Економіка / спеціалізація «Економіка підприємства»

45

25

0

1,8

Публічне управління та адміністрування

101

40

9

2,5

 

На нашому факультеті на Вас чекають:

! Високоякісна професійна підготовка та перспективи успішного працевлаштування:

Факультет проводить значну роботу щодо працевлаштування своїх випускників та підтримки контактів із ними після завершення навчання. Зарубіжне стажування та висока якість підготовки істотно підвищують шанси випускника знайти гідне робоче місце як в Україні, так і за її межами, сприяють швидкому кар’єрному зростанню та професійному розвиткові. Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях країн світу та України, зокрема, займають керівні посади багатьох успішних підприємств та організацій, органів місцевого самоврядування, банківських та фінансових установ, правоохоронних, податкових, контрольно-ревізійних органів, медіа-компаній Кіровоградської області, є депутатами Верховної Ради України, обласних, міських та районних рад.

Детальніше: http://femkntu.com.ua/news/sekreti_profesijnogo_uspikhu/2016-05-24-182

! Поїздки за кордон:

Значним досягненням факультету є співпраця з підприємствами та університетами Польщі, Великобританії, США, Франції, Німеччини, Канади, Данії, яка передбачає стажування і проходження практики студентами за кордоном.

Організовано курси поглибленого вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької, польської). Для цього залучаються, зокрема, й іноземні фахівці із США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції.

Детальніше: http://dfr.kntu.kr.ua/

! Цікаве студентське життя:

Організація дозвілля студентської молоді займає важливе місце у роботі факультету. Обдарована молодь має можливості проявити та розкрити власні здібності і таланти, взявши участь у різноманітних концертах, конкурсах, вікторинах, семінарах, спортивних змаганнях, тематичних вечорах. Успішно функціонують органи студентського самоврядування, профком студентів, команда КВК, танцювальний, вокальний, театральний гуртки, волонтерська організація.

Детальніше: http://femkntu.com.ua/news/shanovni_studenti_vikladachi_gosti/2016-05-17-170

Студенти мають широкі можливості приймати участь у багатьох спортивних секціях, таких як: волейбол, баскетбол, футбол, атлетика (легка, важка), боротьба, настільний теніс, шахи. Активно функціонує секція гирьового спорту під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Шевченка. Команда з гирьового жонглювання є неодноразовим призером та чемпіоном змагань всеукраїнського та міжнародного рівня.

Детальніше: http://femkntu.com.ua/news/giroviki_z_kirovograda_peremozhci_ta_prizeri_vseukrajinskikh_zmagan_u_lvovi/2015-12-18-66

! Іменні стипендії:

Традиційно кращі студенти нашого факультету кожного семестру отримують найбільш престижні іменні стипендії: Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, міського голови, Кіровоградської обласної державної адміністрації  та Кіровоградської обласної ради, Народного депутата Березкіна С.С., Міністерства освіти і науки України та інші.

Детальніше: http://femkntu.com.ua/news/imenni_stipendiji_na_osinnij_semestr_2016_2017_n_r/2016-07-12-228

! Наукова кар’єра:

Кращі випускники факультету мають можливість продовжувати наукову роботу. Ведеться підготовка науковців – успішно функціонують аспірантура й докторантура, спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій.

Детальніше: http://kepmkntu.com.ua/news/zakhist_disertaciji/2016-07-11-98

! Можливості ефективного поєднання роботи і навчання:

Повноцінна система дистанційного навчання, що надає можливість отримання високоякісної вищої освіти без необхідності особистої присутності здобувача, із використанням сучасних технологій он-лайн навчання (вивчення матеріалів, виконання практичних і тестових завдань тощо), що є особливо зручним для осіб, які працюють.

Детальніше: http://moodle.kntu.kr.ua/course/index.php?categoryid=5

): та багато всього іншого у незабутньому студентському житті!

Шановні вступники! Нагадуємо Вам, що до завершення прийому заяв на перший курс залишилося 2 дні! Чекаємо на Вас та будемо дуже раді бачити Вас студентами факультету економіки та менеджменту!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: