Ми у соціальних мережах:
Warszawa, Białystok, Supraśl
15.07.2016 Новини освіти Перегляди: 733

2-12 липня 2016 року в Польщі, в Білостоку в готелі Lipowy Most Golf Park проходила проектна школа «Я лідер», в якій взяли участь наші студенти Чепа Тетяна та Шпортун Оксана. Проект фінансувався фондом «Свобода і демократія». Мета проекту – професійна підготовка, яка направлена навчити  майбутніх лідерів організовувати і реалізовувати власні проекти. Отримані здобуті знання та навички мали бути представлені в кінці програми у вигляді власного проекту.

 

Протягом тижня учасники пройшли тренінги з польської мови, роботи над проектом, включаючи роль лідера та ораторське мистецтво. Команда з Кіровограду гідно представила власний проект, за що була відзначена приємними відзнаками та побажаннями.

 

 

Окрім роботи над проектом, учасники познайомились з історією та видатними пам’ятками культури Варшави, Білостоку та Супрашля.  Звичайно, найцікавішою була зустріч з місцевою владою Білостоку, де представник місцевого самоврядування розповів про місто, про політику та взагалі роботу влади. Не менш цікавою видалась екскурсія до сейму Варшави.

«Я щиро вдячна організатором за здобуті знання та навички в проектній та лідерській роботі, які тепер можна використовувати на практиці. Також сердечно вдячна за незабутні емоції, враження та дружню і теплу компанію». - відзначає Тетяна Чепа.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: