Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Всеукраїнська олімпіада – 2018 зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»: як це було
Всеукраїнська олімпіада – 2018 зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»: як це було
10.05.2018 Новини вузу Перегляди: 226

Донецький національний університет імені Василя Стуса, який наразі базується у місті Вінниця, уже не вперше приймає гостей із усієї України – юних HR-менеджерів та їх наставників – учасників олімпіади.

Усі події відбувалися протягом трьох днів – з 18 по 20 квітня.

У перший день, окрім реєстрації та консультації, модератори організували екскурсію на вінницьку кондитерську фабрику Roshen, де кожен мав нагоду побачити на власні очі весь процес приготування шоколаду в повному циклі – від самого початку його приготування (вимішування у величезних цистернах місткістю до п’яти тонн) і до пакування та фасування готових виробів.

Другий день був повністю присвячений виконанню завдань олімпіади. Після урочистого відкриття олімпіади усіх учасників, котрих у цьому році було 45, розподілили на дві групи. Загалом у цьому році було запропоновано сім завдань: творче, ситуаційне, практико-орієнтоване, три розрахункові задачі та теоретичне тестування на платформі Moodle.

Що стосується безпосередньо змісту та складності завдань, то окремо слід виділити творче та ситуаційне завдання – зазвичай у них вимагається та схвалюється повний «політ думки». Розрахункові завдання вимагають точних знань, котрі стосуються різноманітних показників соціально-трудової сфери. Теоретичне тестування на платформі Moodle завжди складається з питань із різних дисциплін, котрих налічується до десяти.

Особливо варто було звернути увагу на питому вагу в балах кожного із завдань: наприклад, у цьому році із максимально можливих двохсот балів за творче завдання та тестування на Moodle можна було отримати максимум 30 балів, за ситуаційне – 60, за розрахункові задачі та практико-орієнтоване завдання – по 20 за кожне. Для порівняння, минулого року в 60 балів оцінювалось саме творче завдання, тому воно потребувало детальнішого опрацювання.

Проаналізувавши завдання у аспекті максимально можливих балів, необхідно було ефективно спланувати роботу в контексті витрат часу на їх виконання – вирішити, яким завданням слід приділити більше уваги у розрахунку на потенційно вищі бали за їх якісне виконання.

На мою думку, ефективний тайм-менеджмент – чи не найважливіше, що може забезпечити максимально високий підсумковий результат на олімпіадах подібного рівня.

Третій день був присвячений підведенню підсумків олімпіади та оголошенню імен переможців.

Напевне, ніколи не забуду той момент і усю гаму емоцій, коли до вручення диплому за третє місце запросили саме Кадомця Артема…

Шановні викладачі та друзі! Я безмежно вдячний кожному із Вас за той внесок, який у підсумку конвертувався у дане досягнення, адже, на мою думку, шлях до цього результату був розпочатий у далекому вересні 2013 року, коли я вступив на перший курс університету.

Це не лише мій здобуток – це перемога усієї нашої кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність"! Тому вітаю кожного з Вас!

Усім бажаю плідної роботи, чудових результатів та визначних досягнень у майбутньому – зокрема бажаю, щоби студенти ФЕМ якомога частіше проявляли себе, представляли факультет і університет на міському, обласному та всеукраїнському рівнях із якнайкращої сторони!

Матеріал підготував Артем Кадомець


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: