Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Візит до Польщі за програмою "Study Tours to Poland"
Візит до Польщі за програмою "Study Tours to Poland"
13.05.2019 Новини вузу Перегляди: 127

Студентка групи МЕ-17 ФЕМ ЦНТУ Бикова Катерина у квітні 2019 року пройшла стажування у м. Люблін (Польща) за навчальною програмою "Study Tours to Poland".

По поверненні зі стажування Катерина поділилася своїми враженнями від поїздки: "Нещодавно я повернулася з візиту до Польщі. Моє стажування відбувалося у місті Люблін протягом 12 днів. Наша програма візиту складалася з: зустрічей з лідерами публічного життя в Польщі; візитів до державних установ; зустрічей із представниками наукових кіл, керівниками вищих навчальних закладів, викладачами і студентами, а також були знайомства з формами громадської активності студентів; презентації інновацій в бізнесі і економічній діяльності; презентації неурядових організацій, їх місця в суспільстві, діалогу з владою різних рівнів та діяльності на благо розвитку місцевих спільнот; візити в редакції засобів масової інформації, зустрічі з журналістами і пізнання культури та історії Польщі.

Для мене STP стало можливістю знайомства з новими друзями з таких країн, як Україна, Республіка Білорусь, Молдова, з якими я підтримую зв’язок, сподіваюся приїхати в гості і на яких чекаю в рідній Україні! STP дає унікальну можливість познайомитися з Польщею, а ще, що дуже важливо, те, що STP дає багато можливостей, які я буду розвивати в собі і надалі".

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: