Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо з перемогою в обласній Універсіаді з настільного тенісу!
Вітаємо з перемогою в обласній Універсіаді з настільного тенісу!
05.12.2019 Новини вузу Перегляди: 173

Вітаємо Юлію Цветік, студентку групи ЕП-18 кафедри економіки та підприємництва ФЕМ ЦНТУ із зайнятим почесним І місцем в обласній Універсіаді з настільного тенісу.

Обласна Універсіада серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з настільного тенісу відбулася 19.11.2019 р. на ФФВ ЦДПУ. У змаганнях брали участь 5 команд ЗВО (ФФВ ЦДПУ, ЦНТУ, ЦДПУ, ЛА НАУ та Донецький національний медичний університет). Змагання проходили по коловій (круговій) системі.

Нашу збірну команду з настільного тенісу представляли студенти трьох факультетів: ФЕМ, МТФ, АТФ. Склад команди - два хлопця та дві дівчини. Змагання проходили в два кола, як особисті, так і командні.

Хотілось би відзначити студентку гр. ЕП-18 Юлію Цветік, яка виграла у всіх своїх конкуренток та посіла почесне І місце в особистому та командному заліку. За результатами змагань наша збірна команда ЦНТУ з настільного тенісу (тренер-викладач - Л. Липчанська) за останні п'ять років посіла почесне І місце.

Приємно відзначити, що за період навчання Юлія Цветік показала відмінні результати як в спортивній, так і в навчальній діяльності, за що отримала грамоти від університету. Щиро вітаємо та бажаємо нових звершень!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: