Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо студентку ФЕМ Олександру Дудченко!
Вітаємо студентку ФЕМ Олександру Дудченко!
19.10.2016 Новини вузу Перегляди: 787

Відповідно до Наказу МОН України від 07.10.2016 р. №1213 «Про призначення іменних стипендій Верховної ради України студентам вищих навчальних закладів на 2016/17 навчальний рік» студентці ФЕМ КНТУ напряму "Менеджмент" групи МЕ-13 Олександрі Дудченко призначено іменну стипендію Верховної Ради України у поточному навчальному році.

За час навчання в університеті Олександра Дудченко показала  як відмінні знання і практичні навички з усіх дисциплін економічного та гуманітарного профілю, так і високі результати у науковій, громадській, спортивній сферах.

Дудченко О.В. – активна учасниця студентських науково-практичних конференцій регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня.  Також бере активну участь у написанні статей у збірнику наукових праць «Розвиток економічної думки», «Збірнику праць молодих науковців КНТУ».

У 2015/2016 навчальному році одержувала іменну стипендію Верховної Ради України.

Третій рік поспіль бере участь у обласному заході  до Дня Європи в Україні «Євроквест» у складі команди університетського Євроклубу «Максимум», який  20 травня 2016 року зайняв перше місце у загальному заліку обласних змагань.

Активно займається спортом, грає за збірну команду КНТУ з волейболу.  Неодноразово брала участь у міських та обласних змаганнях з волейболу та займала призові місця.

У травні 2016 у рамках конкурсу "Гордість національного"  за високі досягнення у науковій сфері одержала звання "Наукова гордість факультету".

Вітаємо Олександру із черговим досягненням та бажаємо успіхів у всіх сферах життя, нових високих результатів, творчого натхнення й оптимізму!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: