Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо з отриманням іменної стипендії Кіровоградської ОДА!
Вітаємо з отриманням іменної стипендії Кіровоградської ОДА!
13.09.2016 Новини вузу Перегляди: 730

За результатами роботи Обласної комісії з призначення стипендій студентам та курсантам вищих навчальних закладів Кіровоградської області за підсумками літньої сесії 2016 року іменну стипендію Кіровоградської ОДА призначено студенту факультету економіки та менеджменту напряму підготовки "Управління персоналом та економіка праці" групи УП-13 Кадомцю Артему Олександровичу.

Артем Кадомець бере активну участь в житті факультету і університету. Він є старостою групи, активним учасником студентських науково-практичних конференцій.  

Третій рік поспіль бере участь у обласному заході до Дня Європи в Україні «Євроквест» у складі команди університетського Євроклубу «Максимум», є капітаном команди. Цього року команда Євроклубу перемогла у квесті до Дня Європи в Україні.

Капітан команди Артем Кадомець (в центрі) та команда "Максимум" Євроклубу КНТУ

Крім цього, брав участь у регіональному конкурсі «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ», де було здобуто першість у обговоренні заданого проблемного питання та подальшому представленні плану колективу щодо нього.

У минулому році брав участь у фінальній грі Кубка ректора КНТУ з «КВН», за підсумками якого збірна факультету посіла почесне третє місце.

Щодо спортивних здобутків, то Артем Олександрович є незмінним учасником збірної команди факультету економіки та менеджменту з шахів та шашок. Найбільше досягнення – тріумф у міському змаганні між університетами міста Кіровограда з шахів серед чоловіків (листопад 2013 року).

Тож щиро вітаємо Артема із призначенням іменної стипендії Кіровоградської ОДА та бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: