Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року!
Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року!
01.09.2017 Новини вузу Перегляди: 443

Традиційно першого вересня відбулося привітання з Днем знань та вручення залікових книжок студентам першого та першого скороченого курсів факультету економіки та менеджменту. Студентів, батьків та гостей заходу привітали декан факультету економіки та менеджменту Володимир Васильович Зайченко, проректор з наукової роботи ЦНТУ, завідувач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Олександр Миколайович Левченко, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Іван Михайлович Миценко, професор кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Леонід Михайлович Фільштейн, побажавши вступникам 2017 року успіхів, натхнення, творчої самореалізації та лише відмінних оцінок.

 

 

Залікові книжки студентам кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи вручає куратор групи Олена Борисівна Коломієць:

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки та підприємництва вручає куратор групи Ольга Сергіївна Чумаченко:

Залікові книжки студентам кафедри міжнародних економічних відносин вручають завідувач кафедри Іван Михайлович Миценко та викладач кафедри Наталія Олександрівна Рибалко:

 

 

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручає перший заступник завідувача кафедри Оксана Василівна Сторожук:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручають декан ФЕМ Володимир Васильович Зайченко та заступник декана з виховної роботи, куратор групи Олексій Васильович Заярнюк:

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручає куратор групи Ольга Володимирівна Горпинченко:

 

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручає куратор групи Інна Миколаївна Савіцька:

 

 

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручає заступник завідувача кафедри, куратор групи Тамара Борисівна Немченко:

 

 

Залікові книжки студентам кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності вручає куратор групи Ілона Олександрівна Царенко:

Студенти поділилися своїми першими враженнями:

"Перше враження про новий навчальний заклад, звісно, достатньо розмите, оскільки повноцінну картину важко скласти першого ж дня. Загалом, окрім отримання залікових книжок, церемонія мало відрізнялася від шкільної. Багато нових відчуттів, наприклад, зацікавленість у тому, що таке взагалі навчання у ВУЗі, тож, чекаю початку повноцінного навчального процесу, нове завжди викликає певні емоції, але вони не завжди зрозумілі для нас, від цього з'являється ще більша зацікавленність", - вважає  Тетяна Філіна, студентка першого курсу спеціальності "Менеджмент" кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності.

Студентка першого скороченого курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Марія Кадигроб, яка брала активну участь у загальноуніверситетських заходах з нагоди Дня знань, відзначає: "Дуже задоволена, що вступила саме в Центральноукраїнський національний технічний університет на факультет економіки та менеджменту. Рік виношувала в собі цю ціль і все ж таки досягнула мети. На цьому факультеті дуже чуйний і теплий колектив, можна звернутися з будь-якими запитаннями, і тобі завжди підуть назустріч, і вислухають, і допоможуть.

Дуже сподобалася урочиста частина першого вересня, в якій я приймала участь. Організатори дуже відповідально віднеслися до цього свята. Великий їм "плюс" за те, що вони із зовсім незнайомих людей зробили одну команду.

Вважаю, що моя спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"  користується великим попитом серед молоді (і не тільки), адже вона є актуальною на сьогодні. У теперішніх реаліях ця спеціальність являється чудовим вибором. Тому що біржова діяльність, ведення торгівлі, створення бізнесу є необхідними та дуже цікавими в наш час. Не в кожному ВНЗ країни є подібні спеціальності. Впевнена, що знання і досвід, які я отримаю в цьому навчальному закладі, позитивно вплинуть як на моє майбутнє, так і на майбутнє нашого міста і країни".

Щиро вітаємо наших студентів - вступників 2017 року! Бажаємо завжди досягати мети, бути успішними професіоналами своєї справи та здійснення всіх мрій і задумів! 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: