Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо студентку ФЕМ Катерину Баранову!
Вітаємо студентку ФЕМ Катерину Баранову!
12.10.2016 Новини вузу Перегляди: 856

Вітаємо Катерину Баранову, студентку групи МЕ-14 ФЕМ,  з успішним проходженням відбіркових процедур та участю у програмі "Study Tours to Poland" !

Програма "Study Tours to Poland" - це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам набути новий досвід, знання та навички. Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

Влітку 2016 року було оголошено черговий конкурс щодо участі у програмі "Study Tours to Poland". За результатами відбору організатори програми запросили пройти стажування у Польщі студентку третього курсу факультету економіки та менеджменту напряму підготовки "Менеджмент" Катерину Баранову у період 8-20 жовтня 2016 року.

За час навчання Катерина зарекомендувала себе як талановита, відповідальна та ініціативна студентка. Вона бере активну участь у наукових конференціях, конкурсах наукових робіт, олімпіадах, організації звітних концертів факультету та багатьох інших заходах. Вона є постійним учасником команди Євроклубу факультету, яка у травні 2016 року зайняла перше місце серед команд-учасників області.

У весняному семестрі 2015/2016 навчального року одержувала іменну стипендію Вченої ради КНТУ імені академіка Г.Р. Носова, а в осінньому семестрі 2016/2017 н.р. - іменну стипендію Міністерства освіти і науки України.

Щиро раді за успіхи Катерини та бажаємо їй нових досягнень і натхнення, і звичайно - гарно попрацювати й відпочити під час стажування у Польщі,  незабутніх вражень і нових цікавих друзів!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: