Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо студентку ФЕМ Карину Семенюк!
Вітаємо студентку ФЕМ Карину Семенюк!
19.10.2016 Новини вузу Перегляди: 565

Наказом МОН України від 07.10.2016 р. № 1214 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів на І семестр 2016/17 навчального року» студентці ФЕМ КНТУ напряму "Менеджмент" групи МЕ-13 Карині Семенюк призначено іменну стипендію Президента України у поточному навчальному році.

Карина Семенюк за період навчання продемонструвала здібності до виконання нестандартних творчих завдань, виявила наполегливість в оволодінні знаннями з професії менеджера.

Має як відмінні успіхи у навчанні, так і чудові вокальні дані. Неодноразово виступала з пісенними номерами на факультетських, університетських, міських та обласних заходах, включаючи звітні концерти факультету, конкурси краси, виїздні профорієнтаційні концерти. У рамках участі у щорічних заходах до дня Європи в Україні на конкурсі творчості  Карина Семенюк третій рік поспіль демонструє свої таланти, виконуючи пісні іноземними мовами.

Карина бере активну участь у всеукраїнських студентських олімпіадах, наукових конкурсах, міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Сумлінно та відповідально ставиться до виконання організаційних обов'язків, зокрема, з 2016 року є старостою академічної групи МЕ-13.

Щиро раді за Карину, вітаємо її з призначенням іменної стипендії Президента України та бажаємо здійснення всіх мрій, успіхів та приємних подій!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: