Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо Соловйову Вікторію з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України!
Вітаємо Соловйову Вікторію з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України!
11.01.2018 Новини вузу Перегляди: 782

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 949-р Соловйовій Вікторії, студентці четвертого курсу кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" ФЕМ ЦНТУ призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на осінній семестр 2017/2018 навчального року!

Вікторія Соловйова має відмінні успіхи у навчанні, бере активну участь у науковій, культурно-масовій, громадській роботі.

Брала участь у L науковій конференції 14 квітня 2016 року під час проведення «Дня науки – 2016». До друку було подано тези та такими темами: «Форми і методи досягнення комерційного успіху підприємства», «Впровадження нових міжнародних стандартів національних рахунків у статистиці України», «Удосконалення організації фінансової системи органами управління», «Проблемні питання практичного застосування антимонопольного законодавства», «Біг як засіб зміцнити здоров’я».

В 2016 році опублікувала статтю в «Збірнику праць молодих науковців» за темою «Пенсійна система України. Перспективи розвитку, ризики та шляхи їх подолання».

Брала участь у  конференції «День науки – 2017» та подала до друку тези за такими темами: «Професійні якості успішного менеджера», «Методи планування діяльності підприємства».

Соловйова В.Ю. систематично бере участь в обласному заході до Дня Європи в Україні «Євроквест» у складі команди університетського Євроклубу «Максимум».

В 2017 році пройшла конкурсний відбір на участь у міжнародній навчальній програмі «Study tours to Poland» та здійснила навчальний візит до Польщі. Під час цього стажування брала активну участь в організації та проведенні заходів, присвячених темі економічного та культурного розвитку України і отримала знання про культуру і розвиток країн Східної Європи.

Вітаємо Вікторію із черговим високим досягненням та зичимо подальших успіхів та підкорення нових вершин!

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: