Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо наших молодих науковців!
Вітаємо наших молодих науковців!
12.05.2016 Новини вузу Перегляди: 659

На Вченій раді факультету економіки та менеджменту КНТУ 11 травня 2016 року декан факультету Зайченко Володимир Васильович нагородив грамотами  кращих молодих науковців факультету, які показали відмінні успіхи під час участі у Всеукраїнських олімпіадах.

Так, за результатами участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування", яка відбулася у квітні 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка студентка групи МЕ-14СК Анастасія Жесан була відзначена грамотою від організаторів олімпіади «За аналітичні здібності».

Аспірантка кафедри економіки праці та менеджменту Ілона Царенко у квітні 2016 року виборола призове місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеню Всеукраїнської олімпіади з менеджменту серед молоді, яку проводить громадська професійна організація Українська Асоціація якості у рамках проекту «Молодіжний творчій рух «Естафета якості» під егідою Міжнародної гільдії професіоналів якості та Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи.

Позитивні результати показала магістрантка факультету групи УП-15М Анна Слободенюк під час проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Управління персоналом і економіка праці", яка відбулася наприкінці квітня 2016 року на базі Донецького національного університету (м. Вінниця). Вона була відзначена грамотою «За високий рівень практичної підготовки зі спеціальності».

Анна Слободенюк ділиться своїми враженнями від участі в олімпіаді:

«Враження в цілому дуже позитивні. Впевнена, слід обов’язково приймати участь у таких заходах, оскільки це дозволяє не лише спробувати свої сили з фахової підготовки, але й знайти нових друзів з різних вищих навчальних закладів України, поспілкуватися з ними й обмінятися позитивним досвідом. Щодо конкурсних завдань – на мою думку, вони були не надто прості, але й не надто складні. Найголовніше при участі в олімпіаді – надмірно  не хвилюватися, але й небайдуже ставитися до результату, мати бажання зайняти призове місце. Стосовно процесу підготовки, то для себе особисто я зробила висновок про те, що неможливо якісно підготуватися до олімпіади лише за тиждень чи місяць, потрібно упродовж усього періоду навчання поступово накопичувати нові знання, особливо з профільних та базових предметів».

Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: