Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо Кіріченко Ольгу Вячеславівну!
Вітаємо Кіріченко Ольгу Вячеславівну!
12.09.2018 Новини вузу Перегляди: 707

Вітаємо викладача кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" факультету економіки та менеджменту Кіріченко Ольгу Вячеславівну з призовим місцем за результатами огляду-конкурсу ЦНТУ на кращого куратора академічної групи за 2017-2018 навчальний рік. Надзвичайно приємно, що Ольга Вячеславівна успішно поєднує викладацьку діяльність та діяльність наставника академічної групи, що є не менш важливим для підготовки майбутніх висококваліфікованих управлінців і економістів. Студенти, які мають досвід спілкування з Ольгою Вячеславівною, дуже схвально характеризують її професійні і людські якості, а ми, в свою чергу, пишаємося тим, що наші студенти найкращі!!!

"Наш куратор, завдяки своєму таланту та щирому ставленню до нас, допомагає нам здолати цей нелегкий шлях.  Кіріченко Ольга Вячеславівна є успішним та відповідальним керівником групи, втіленням розуму, чарівності, оптимізму та добра в одній людині. З самого початку ми знайшли з нею спільну мову. Вона стала для нас взірцем і улюбленим  викладачем. До неї ми звертаємося за будь-якими питаннями і вона неодмінно допомагає нам. Ольга Вячеславівна, без сумніву, любить свою роботу та ставиться до неї із повною відповідальністю. В кожного свого студента наш куратор вкладає свою щедру душу та знаходить індивідуальний підхід до кожного. Щиро вітаю нашого куратора із перемогою, адже вона її заслуговує. Ольга Вячеславівна є найкращим куратором!" - відзначає Юлія Притиковська, студентка другого курсу групи МЕ-17.

"Самий талановитий і справедливий куратор! Дякуємо Вам за терпіння та за те, що ведете нас до успішного майбутнього!" - додає студентка цієї ж групи Оксана Довгаленко.

Щиро вітаємо Кіріченко Ольгу Вячеславівну із заслуженою винагородою та бажаємо нових успіхів і досягнень!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: