Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вітаємо Баранову Катерину з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України!
Вітаємо Баранову Катерину з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України!
06.11.2017 Новини вузу Перегляди: 322

Наказом Міністерства освіти і науки України №1422 від 25.10.2017 року Барановій Катерині, студентці четвертого курсу кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" ФЕМ ЦНТУ призначено іменну стипендію Верховної Ради України!

Баранова Катерина навчається  за напрямом підготовки «Менеджмент». Активно займається науковою роботою.

Брала участь у L науковій конференції студентів та магістрів університету під час проведення «Дня науки-2016» з доповідями за темами «Порівняльний характер укладання одностатевих шлюбів», (секція економічної теорії), «Сучасний стан освіти в Україні», (секція економіки праці та менеджменту) та «Статистика розвитку IT-ринку в Україні», (секція економіки праці та менеджменту).

23-25 листопада 2016 року була учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні задачі та досягнення у галузі кібербезпеки» з доповіддю за темою «Використання кіберпростору в освіті». Отримала сертифікат учасника. Тези даної доповіді опубліковано у електронному збірнику тез доповідей за матеріалами даної конференції.

У збірнику тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічні імперативи розвитку туризму та економіки в умовах глобалізації» опубліковано тези доповіді за темою: «Напрями розвитку зеленого туризму у Кіровоградській області».

Брала участь у LI науковій конференції студентів та магістрів університету під час проведення «Дня науки-2017» з доповіддю за темою «Стрес-менеджмент на підприємстві».

18-19 травня 2017 року брала участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки» у м. Львів та виступила з доповіддю на тему «Формування конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці». Має сертифікат учасника. Тези доповіді опубліковано в електронному збірнику тез доповідей за матеріалами даної конференції.

В жовтні 2016 року пройшла конкурсний відбір на участь у міжнародній навчальній програмі «Study tours to Poland» та здійснила навчальний візит до Польщі. Має сертифікат учасника.

Є членом команди Євроклубу «Максимум» і постійно бере участь у різних форумах та заходам, як міського, так і Всеукраїнського рівня.

Щиро вітаємо Катерину та зичимо подальших успіхів в усіх сферах!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: