Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Вибори голови студентської ради КНТУ 26 жовтня 2016 року
Вибори голови студентської ради КНТУ 26 жовтня 2016 року
24.10.2016 Новини вузу Перегляди: 693

Кандидат на посаду Голови студентської ради КНТУ від факультету економіки та менеджменту - Вікторія Філіпова, студентка групи ДІ-15-2СК

Автобіографія Вікторії:

"Я, Філіпова Вікторія Ліліанівна, народилася 2 березня 1996 року. З 2015 року - студентка факультету економіки та менеджменту, кафедри "Суспільних наук, інформаційної та архівної справи" групи ДІ-15-2ск Кіровоградського національного технічного університету.

Балотуюсь на посаду Голови Студентської Ради КНТУ, тому що ще зі шкільних років полюбляю займатися самоорганізацією та творчою роботою. За період навчання допомогала в організації свят: "День Національностей" та "Промені сонячного Азербайджана".

Наступним моїм здобутком в організаторських навичках став конкурс краси "Міс ФЕМ - 2016", у якому я була організатором та ведучою.

 

Далі у моєму житті було ще багато цікавих заходів, це : "Єврофест 2016", "Свято до Дня Захисту Дітей", "Самий розумний першокурсник", гра у боулінг та інше.

 

 

23 жовтня 2016 року я прийняла участь у посадці дерев у парку Перемоги. Адже, я вважаю, що Кропивницький повинен стати найзеленішим містом України - приєднуйтесь до подібних акцій, зробіть наше місто чистішим та ще більш красивим". 

 За час навчання Вікторія зарекомендувала себе як ініціативна, креативна і відповідальна студентка. Вона має відмінні організаторські здібності, легко знаходить контакт з людьми, завжди енергійна, ввічлива та життєрадісна. Усі заходи, в організації яких Вікторія брала безпосередню участь, завжди проводилися на високому рівні, відзначалися нестандартним підходом та знаходили позитивний відгук у глядачів та учасників.

Тож шановні студенти! Запрошуємо Вас підтримати Вікторію у її прагненні зробити студентське життя у нашому університеті кращим!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: