Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Великі звершення молодих науковців
Великі звершення молодих науковців
02.12.2015 Новини вузу Перегляди: 1121

Зранку 26 листопада 2015 року гостей вузу та студентів-учасників зустрічав професорсько-викладацький склад кафедри економіки праці та менеджменту. Учні-учасники отримали можливість познайомитись та поспілкуватись з провідними економістами Кіровоградщини, а до початку конференції ознайомитись з робочим повсякденним життям кафедри та університету, при бажанні відвідати деканат, ректорат та музей КНТУ.

Вітальним словом проректора з наукової роботи КНТУ, завідувача кафедри економіки праці та менеджменту розпочалась конференція молодих вчених. Олександр Миколайович щиро вітав в стінах вузу перспективну молодь Кіровоградщини. До всіх привітань приєднався і декан факультету економіки та менеджменту. Володимир Васильович, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю та запросивши школярів на навчання. Сердечними словами зустрічав молодь і професор Л.М. Фільштейн, який, не стримуючи захоплення, намагався підтримати молодь у своїх наукових починаннях, щиро радів, що підростає зміна молодих, прогресивних та перспективних науковців.

Молодими науковцями, запрошеними для участі в конференції з виступами та обговоренні проблем сучасності, стали школярі НВО спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «ГАРМОНІЯ» - гімназії  імені Тараса Шевченка – центру позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради, учні Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю, Комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області", комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», гімназії нових технологій навчання, студенти Кіровоградського машинобудівного та Світловодського політехнічного коледжу Кіровоградського національного технічного університету.

Разом з викладачами та студентами КНТУ школярі обговорювали сучасні тенденції соціально-економічного розвитку, проблеми теорії та практики економіки в умовах інтеграційних процесів в Україні, проблеми теорії та практики сучасного менеджменту й управління, євроінтеграційні виклики та їх рішення в економіці України, загальні зміни глобальної господарської системи в цілому. Варто відзначити належний рішень виконання доповідей на основі результатів ґрунтовних досліджень та використанні даних реальних наукових проектів. Цікавими та змістовними були виступи студентів університету на англійській мові, за матеріалами зарубіжних першоджерел.

Загалом понад 100 учасників подало заявки на участь у конференції та отримали можливість представити власні проекти та результати їх досліджень. На пленарному засіданні понад 4 години підіймались економічні та соціальні питання сьогодення та обговорювався молодіжний погляд на їх рішення. Молоді науковці висловили власне прагнення брати активну участь у розбудові української економіки та займати активну позицію у процесі державотворення. Даний захід по праву можна назвати перемогою розуму, креативності та таланту.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: