Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Творчі роботи студентів і викладачів ФЕМ в музеї КНТУ
Творчі роботи студентів і викладачів ФЕМ в музеї КНТУ
28.04.2016 Новини вузу Перегляди: 582

27 квітня 2016 року в приміщенні музею «Історії КНТУ» відкрилася традиційна щорічна виставка творчих робіт студентів та співробітників Кіровоградського національного технічного університету. Навчальний заклад продовжує славні традиції Земського реального училища, який поєднував у навчальному та виховному процесі підготовки кваліфікованих інженерів творчий та мистецький компонент. Саме через неординарне, креативне та нестандартне мислення, оприявлене у творах мистецтва, формували у ХІХ столітті й продовжують у ХХІ підготовку нових інженерів, економістів, агрономів.

Як завжди найбільш активно долучився до організації та проведення виставки факультет економіки та менеджменту. Цьогоріч студенти та викладачі факультету представили в експозиції найкращі мистецькі роботи в різних техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Зокрема, приємно здивували роботи викладачів факультету: Абашиної Олени Василівни та Горпинченко Ольги Володимирівни. Цікаві мистецькі рішення запропонували відвідувачам виставки студенти: Юлія Соколенко (група МЕ-12), Зеленська Тетяна (група МЕ-12), Даркіна Вікторія (група ДІ-15М), Гродська Вікторія (група МЕ-14СК), Азада Умбарова (група МЕ-13), Анастасія Немненко (група ДІ-15), Вікторія Гайдук (група УП-14), Марина Мовмига (група ДІ-12).

Спільний мистецький захід дозволив студентам та викладачам зблизитися, по-новому подивитися один на одного, вийти у спілкуванні за рамки студент-викладач, краще зрозуміти й відчути себе в студентському та педагогічному колективі.

Виставка привернула увагу широкого кола громадськості міста, створює добрий настрій та дістала схвальну оцінку глядачів, продемонструвавши високий художній рівень, багатогранність і розмаїття творчої палітри виставлених робіт.

Зав. музеєм "Історії КНТУ", Бондарчук Юрій

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: