Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Тренінг у рамках кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!"
Тренінг у рамках кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!"
25.04.2018 Новини вузу Перегляди: 128

Тренінг у рамках кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" відбувся в приміщенні громадського центру Кіровоградської обласної державної адміністрації 24 квітня 2018 року. Представники кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" презентували результати аналізу суддів Апеляційного суду Кіровоградської області за критеріями доброчесності. Дослідження було проведене в рамках підготовки загальноукраїнської бази профайлів суддів, перші результати якої чеснівці презентували в Києві у жовтні 2017 року та яка містить вже понад 1000 профайлів суддів України.

До участі у тренінгу активно долучилися студенти факультету економіки та менеджменту Вікторія Демчик, Олександр Кириченко, Валерія Ковальова, Вікторія Філіпова, Гамбар Алієв, оскільки правова обізнаність є однією з вагомих переваг кваліфікованого управлінця й економіста на сучасному ринку праці.

"Тренер з Києва проінформував нас стосовно сайту, який містить інформацію про суддів України, з можливістю зручного швидкого пошуку потрібної персони за прізвищем. Також ми виконували практичне завдання щодо пошуку інформації із використанням можливостей даного сайту, проходили тестування наприкінці тренінгу. Усі учасники заходу підтвердили, що було дуже цікаво й вони не заперечували б відвідати подібний тренінг ще раз," - зазначає Олександр Кириченко, студент другого курсу ФЕМ.

Вдячні за запрошення та постійну співпрацю Анатолію Стояну та студентам факультету, які відвідали тренінг!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: