Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Тренінг для тренерів із залучення громадян до національних реформ
Тренінг для тренерів із залучення громадян до національних реформ
25.09.2017 Новини вузу Перегляди: 202

20-22 вересня 2017 року студент кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" ФЕМ ЦНТУ Набожний Ярослав успішно пройшов навчальну програму "Тренінг для тренерів із залучення громадян до національних реформ" (м. Київ, Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин).

Студентські роки - найкращий час для виявлення й реалізації власних талантів та здібностей, пошуку шляхів для саморозвитку, активного навчання й творчого відпочинку. Саме тому для студентів факультету економіки та менеджменту створюються всі умови для участі у різноманітних тренінгах, семінарах, конференціях та інших заходах.  Не винятком є й плідна співпраця у рамках Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада". 

У межах проекту, в якому брали участь представники різних регіонів України, Ярослав Набожний, студент другого курсу ФЕМ, отримав нагоду гідно представити на тренінгу Кіровоградську область, та з успіхом виконав це завдання.

Одними з ключових професійних навичок успішного менеджера у сучасних умовах є комунікабельність, ораторські здібності, уміння ефективно працювати з аудиторією. На початку тренінгу Ярослав визначив очікувані результати: нові цікаві знайомства, навчитися проводити тренінги, організовувати і  структурувати процес тренінгу, вміння правильно (стисло) подавати інформацію, удосконалити навички публічного виступу, розвивати вміння працювати з різною аудиторією, включаючи складних учасників та великі аудиторії, вміння застосовувати інструменти тайм-менеджменту тощо.  Сподіваємося, що ці навички стануть корисними у подальшому професійному й особистому становленні, дозволять поширювати здобуті знання й досвід серед активної студентської молоді.

 

 

 

 

 

Щиро вдячні ініціаторам тренінгу за відмінну організацію та студенту ФЕМ Ярославу Набожному за гідне представлення Кіровоградщини на тренінгу! Особлива подяка координатору Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада" у Кропивницькому Анатолію Стояну за плідну співпрацю!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: