Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Тренінг по взаємодії з владою: підсумки роботи
Тренінг по взаємодії з владою: підсумки роботи
13.07.2017 Новини вузу Перегляди: 842

13 липня 2017 року на факультеті економіки та менеджменту ЦНТУ відбувся тренінг "Взаємодія громади з владою". На початку тренінгу учасників привітали співорганізатори заходу - декан факультету економіки та менеджменту Володимир Зайченко та регіональний координатор Всеукраїнської кампанії "Активна Громада: право вибору", ВГО "Інститут Республіка" Анатолій Стоян. Володимир Васильович відзначив, що громадська активність і політична грамотність є надзвичайно важливими для сучасної молоді, оскільки наближають кожну територіальну громаду до вирішення вкрай актуального завдання - щоб влада ефективно працювала на користь громади.  

Анатолій Стоян презентував цікаву аналітику щодо звітів депутатів міської ради міста Кропивницький, розповів про основні повноваження органів влади у нашій країні.

На тренінг завітали  викладачі, аспіранти й студенти факультету економіки та менеджменту та гості заходу.   

 

Цікаво та невимушено проходила робота у групах, присвячена визначенню найбільш гострих проблем у нашому місті та пошуку шляхів їх вирішення. Анатолій Стоян та модератор секції Ольга Ємець заохочували присутніх до активної співпраці. Зокрема, було обговорено такі найбільш проблемні питання для міста Кропивницький, як транспортна система, екологія, безпритульні тварини та ін.

На завершення тренінгу кожна з чотирьох груп презентувала свої йдеї  та напрацювання:

 

 Учасники тренінгу "Взаємодія громади з владою" отримали цікавий досвід та позитивні емоції. Сподіваємося, що проведення заходу спонукатиме нашу молодь ще більш активно долучатися до вирішення соціальних проблем, зробити життя у нашому місті кращим.

Щиро вдячні організаторам заходу, серед яких Володимир Зайченко, Анатолій Стоян та Ольга Ємець, за грутовну підготовку та відмінну організацію, а також всім учасникам тренінгу. 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: