Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Толерантність як основа сучасного світу
Толерантність як основа сучасного світу
21.11.2016 Новини вузу Перегляди: 382

Команда євроклубу "Максимум" прийняла участь у квесті "Ми - разом" з нагоди Міжнародного дня толерантності 18 листопада 2016 року. Учасники команди - студентки спеціальності "Менеджмент" Христина Сігова, Катерина Баранова та Вікторія Соловйова - гідно представили свою команду у всіх конкурсах.

Серед основних завдань, які було визначено організаторами заходу: формування у молоді європейських цінностей, розвиток толерантності, поглиблення культурологічних знань, формування толерантного ставлення до людей з особливими потребами, підвищення професійного рівня та творчої активності, впровадження в практику ефективних прийомів, методів і форм роботи з молоддю тощо.

У рамках квесту студентки ФЕМ брали участь у вікторині "Крокуємо Європою", спортивній хвилинці "Коктейль рухів", працювали над створенням портрету толерантної людини, досліджували мовні особливості і традиції країн Європи. Також учасники заходу ознайомилися з культурою національних діаспор Кіровоградської області, зокрема, Спілки поляків Кіровоградщини "Полонія", Союзу вірмен України в Кіровоградській області, обласного німецького культурного центру "Розвиток". За підсумками роботи учасники квесту розробили й прийняли Кодекс толерантності євроклубів Кіровоградщини.

Дякуємо учасникам євроклубу "Максимум" за плідну роботу у рамках квесту та бажаємо подальших звершень і завжди гарного настрою!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: