Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Святкування Дня Азербайджанської Республіки
Святкування Дня Азербайджанської Республіки
26.05.2016 Новини вузу Перегляди: 721

Сьогодні, 26 травня 2016 року, в актовій залі КНТУ за ініціативи студента факультету економіки та менеджменту КНТУ Ібрагімлі Аліма (група УП-13) та співорганізатора Марії Смілянець відбувся яскравий концерт "Промені сонячного Азербайджана", присвячений Дню Азербайджанської Республіки.

Перед початком концерту організатори влаштували дегустацію блюд азербайджанської та української кухні:

Актуальність дружніх відносин між народами України та Азербайджану, ознайомлення із національними культурними особливостями та творчістю підкреслили у привітальному слові проректор Кіровоградського національного технічного університету Олександр Миколайович Левченко, декан факультету економіки та менеджменту КНТУ Володимир Васильович Зайченко, керівник центру підготовки спеціалістів для зарубіжних країн Ігор Віталійович Шепеленко. На початку коцертної програми пролунали гімни України та Азербайджану.

 

Азербайджан славиться своєю багатою культурою, у якій особливе місце приділяється танцям, що продемонстрували Аміргулиєв Ельдар і Катерина Крапивна під час танцю з інстригуючою назвою "Наз елеме". Марія Смілянець зачарувала присутніх легендарною народною піснею "Сари Гялін" у супроводі фортепіано Олександри Сербул та скрипаля Олександра Шерстюка. 

Оскільки Азербайджан є дуже дружнім народом, підтримати їх і привітати зі святом прийшли колектив КНТУ "Провокація" з танцем "За лісами-горами" та колектив "СОНЕТ", у виконанні якого прозвучали одразу декілька номерів.

Шедеври національної поезії представили Ібрагімлі Алім, Магарамов Айдин та Федосова Владислава. Переможець районних, обласних та всеукраїнських конкурсів Олександра Сербул виконала інструментальний номер "Пірати Карибського моря".

Бурхливі оплески у залі викликала запальна "Лезгінка" у виконанні справжніх азербайджанських джигітів.

Виступ колективу "Дай Бог Здоров'я" у складі Владислава Вишінського, чотирьохкратного чемпіона України Олександра Дроздова та багаторазового чемпіона України, Європи і світу Сергія Леонідовича Шевченка, як і завжди, порадував пристуніх цікавими номерами.

Справжньою перлиною заходу став запальний азербайджанський танець на завершення концерту.

Організатори концерту ставили за мету надати всім присутнім можливість ближче познайомитися з традиціями, культурою і колоритом Азербайджанського народу задля укріплення міжнародного діалогу і єдності, дружби і взаємоповаги. І їм це дійсно вдалося!

 


Матеріал підготувала: Ольга Ткачук


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: