Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Студентські роки - час для саморозвитку
Студентські роки - час для саморозвитку
25.05.2017 Новини вузу Перегляди: 668

Тетяна Чепа, студентка магістратури спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність", провела презентацію щодо можливостей саморозвитку у студентські роки. Лекцію проведено для студентів другого і третього курсів спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" за ініціативи викладачів кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи ФЕМ ЦНТУ Вікторії Анатоліївни Барабаш та Людмили Василівни Глєбової.

Під час проведення лекції Тетяна розповіла про істини, які варто засвоїти в студентські роки, щоб полегшити собі життя, такі як: використовувати будь-яку можливість, знайти ціль у житті, засвоєння фінансової грамотності  тощо.  Надала корисні поради по тайм-менеджменту, висвітливши досвід Стенфордського університету та фішки відомого блогера Ореста Зуба. Розповіла, як можна розвиватися в нашому університеті: наукова діяльність, творча і громадська. Також надала корисні посилання на цікаві сайти, що містять інформацію, корисну для саморозвитку.

Приємно відзначити, що Тетяна Чепа має значний позитивний досвід навчальної, наукової, творчої та громадської активності за час навчання в університеті з 2012 року, яким дійсно варто ділитися з іншими. Так, у 2015-2016 н.р. вона успішно виконувала обов'язки голови студентської ради університету, а у 2013-2015 рр. - студентського декана факультету економіки та менеджменту. За високі здобутки упродовж 2012-2016 рр. отримувала іменні стипендії різних рівнів - Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради, академічної стипендії ім. М.С. Грушевського, стипендії ім. народного депутата С. Березкіна.

Під час навчання в магістратурі, завдяки отриманим якісним професійним знанням, Тетяна розпочала успішно поєднувати навчання із практичною роботою, що цілком відповідає практиці провідних університетів розвинених країн світу, для яких одним з найбільш престижних показників їхньої роботи є працевлаштування молодих фахівців у рамках дуальної системи освіти. При цьому вона продовжує відмінно навчатися та брати активну участь у наукових конференціях, семінарах, творчій самодіяльності та в багатьох інших заходах. Тож так тримати і до нових звершень!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: