Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Студентська Рада ЦНТУ провела просвітницьку акцію
Студентська Рада ЦНТУ провела просвітницьку акцію
25.03.2019 Новини вузу Перегляди: 75

21 березня відзначається Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Ця дата була визначена вперше у 2006 році і є символічною: 21-ий день третього місяця, оскільки синдром Дауна – це трисомія по 21-ій хромосомі.

З нагоди цього дня Студентська Рада за підтримки ГО "Серце матері" та Людмили Шукрути провели просвітницьку акцію під назвою «LOTS OF SOCKS», яка ініційована міжнародною організацією Down Syndrome International.

Під час акції була встановлена скринька для збору благодійних внесків. Акцію підримав також заступник декана факультету економіки та менеджменту Заярнюк Олексій Васильович. Студенти вдягнули непарні яскраві шкарпетки, як символ додаткової хромосоми і, таким чином, проявили толерантність та підтримку людям із цим генетичним синдромом. Перехожі звертали увагу на студентів, тому вони змогли відчути, як це бути особливим, не таким як усі.

З кожним роком до акції «LOTS OF SOCKS» долучається все більше і більше людей. В ЦНТУ така акція проводилась вперше, але ми впевнені, що не востаннє.

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: