Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Студенти-менеджери на конференції в НУ "Львівська політехніка"
Студенти-менеджери на конференції в НУ "Львівська політехніка"
26.05.2017 Перегляди: 378

Студенти-менеджери кафедри «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність» факультету економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету Акімова Світлана і Баранова Катерина взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки» з нагоди 200-річчя Національного університету “Львівська політехніка” (18-19 травня 2017 р., м. Львів).

В роботі конференції брали участь 139 організацій учасників та особливо приємно, що серед них і студенти нашої кафедри.

Студенти-менеджери були приємно вражені теплим прийомом, сподобалося урочисте відкриття конференції, пленарне засіданні, а вже на другий день роботи конференції вони мали змогу виступити із своїми доповідями (Акімова Світлана на тему: «Потенціал і тенденції інноваційного розвитку економіки України»; Баранова Катерина на тему: «Формування конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці»).

Виступи учасників конференції проходили в теплій, дружній обстановці. Присутні ділилися досвідом щодо формування конкурентного фахівця для постіндустріальної економіки, проблем розвиту інноваційного середовища, використання міжнародного досвіду та співпраці у розвитку інноваційної інфраструктури.

Неочікуваним і водночас корисним виявилося знайомство наших студентів-менеджерів з засновником української наукової школи процесно-структурованого менеджменту, д.е.н., професором, директором інституту економіки і менеджменту Національного університету "Львівська політехніка" Кузьміном Олегом Євгеновичем.

Окрім вивчення досвіду провідних науковців України та закордону нашим студентам було запропоновано участь в екскурсії: "Таємниці міста Лева". Подорож розпочалася із княжого Львова, площі Старий Ринок – де було серце Львова у час його заснування в середині ХІІІ ст. Наступною зупинкою був «Високий замок» – найвища точка міста, він відкриває приголомшливий вид на старовинну архітектуру та безкраї простори.

Також зацікавив Дім Легенд, осередок охорони всіх львівських легенд, семиповерховий ресторан, де кожна кімната – берегиня певної львівської легенди. На даху стоїть старезне горбате авто – Трабант, в якому можна “покататись”, а на димарі сидить бронзовий сажотрус, якому всі бажаючі можуть спробувати поцілити монеткою в капелюх.

Дуже сподобалася перша в Україні найдовша кав’ярня-книгарня «Львівська копальня кави», створена на площі Ринок, під якою ніби у підземеллях видобувають каву - звідси її транспортують в кафе, смажать і подають відвідувачам.

 

 

 

Щиро вдячні колективу кафедри "Економіка підприємства та інвестицій" Національного університету “Львівська політехніка” за надану можливість студентам-менеджерам нашої кафедри взяти участь у науковому заході такого високого рівня. Сертифікат учасника Вашої конференції для наших студентів - поважна нагорода!

Набутий досвід наших студентів-менеджерів стане запорукою подальшого успішного навчання та професійної самореалізації майбутніх фахівців.

Матеріал підготувала: Тетяна Корнєєва


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: