Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Студенти ФЕМ на екскурсії (Дні відкритих дверей) на заводі «Ельворті – Червона Зірка»
Студенти ФЕМ на екскурсії (Дні відкритих дверей) на заводі «Ельворті – Червона Зірка»
29.09.2016 Перегляди: 829

Минулої суботи, 24 вересня, у переддень професійного свята машинобудівників керівництво заводу «Ельворті – Червона Зірка» влаштувало День відкритих дверей та надало можливість відвідати один із найбільших заводів України. У програмі заходу була цікава екскурсія, демонстрація роботи обладнання, виставка техніки та сувеніри.

Артем Кадомець, студент групи УП-13, ділиться своїми враженнями:

«Був дуже радий дізнатися про проведення подібного заходу. Загалом, було очевидно, що дана подія викликала чималий інтерес у жителів міста. Було цікаво спостерігати, що серед бажаючих взяти участь у заході було вкрай багато відвідувачів різного віку.
Що стосується виставки, то було цікаво побачити, яка продукція та яке обладнання виробляється на заводі сьогодні, та що випускалось раніше.

 

 

 

 

Після виставки техніки ми вирушили до виробничих цехів. Особливо цікавим було те, що екскурсія відбувалась у розпал робочого дня. Зокрема, ми побачили на власні очі процес лазерного розкрою металу, обробки металу на обробних центрах і процес складання машин.

 

 

 

 

 

                                                

Після виробничого цеху ми відвідали ливарний. Звісно, умови праці у ньому залишають бажати кращого, але без шкідливого впливу дане виробництво, певне, не є можливим.

 

 

 

Також не змогли просто пройти повз один цікавий відділ.

 

                                                                

Загалом, я лишився задоволений заходом. Дякую керівництву заводу за надання подібної можливості побачити на власні очі виробничі процеси та їх результати.»

Резюмує Сергій Ставенко, студент групи УП-13:

«Найбільшими цінностями у екскурсії для нас стало те, що ми змогли візуально ознайомитись із виробничими процесами, організацією та умовами праці на заводі «Ельворті – Червона Зірка», тобто безпосередньо з окремими темами та аспектами наших фахових дисциплін. Певне, подібний захід не зміг залишити байдужим нікого».


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: