Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини освіти Smart exporter: електронні ресурси
Smart exporter: електронні ресурси
27.02.2018 Новини освіти Перегляди: 200

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих  підприємств України запрошує на онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС» з 1 березня 2018 р. (видача сертифіката, курс безкоштовний).

Цей продукт — спільний результат роботи студії онлайн-освіти EdEra та експортного тренера і консультанта Олега Мирошніченка за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Матеріали курсу апробовані авторитетними українськими експертами за напрямками технічного регулювання, харчової безпечності, інтелектуальної власності, державних закупівель, а також практиками міжнародного бізнесу.

Smart exporter — це курс експортної професіоналізації для експертів, аналітиків, експортних менеджерів і спеціалістів, бізнес-асоціацій та організацій підтримки експортерів.

Робота з навчальними матеріалами й практичними завданнями дозволить вам зрозуміти суть регулювань і стандартів Європейського Союзу, розвине навички використання сучасних онлайн-інструментів. Це, в свою чергу, допоможе отримати аналітичну, регуляторну та маркетингову інформацію для експорту на ринок ЄС. Ви зануритеся в саме серце регулювань ЄС та пов’язаних з ними інформаційних систем!

Інформація подається в інтенсивному режимі. Навички роботи з електронними базами даних закріплюються практичними тестовими вправами.

Слухачі курсу, чия успішність на кінець навчання становитиме 60% і більше, отримають електронний сертифікат.

Реєструйтеся на курс вже зараз: www.ed-era.com/export2


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: