Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Щирі вітання колегам з НАУ з 85-річним ювілеєм!
Щирі вітання колегам з НАУ з 85-річним ювілеєм!
18.10.2018 Новини вузу Перегляди: 166

16 жовтня 2018 року відбулася ювілейна Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми економіки" у Національному авіаційному університеті (м. Київ).  Конференція була присвячена 85-річному ювілею Національного авіаційного університету (НАУ). 

Особлива вдячність за запрошення та можливість брати участь у конференції керівництву кафедри економіки та бізнес-технологій НАУ - Ушенко Наталі Валентинівні, декану факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ - Петровській Світлані Володимирівні. Завдяки професіоналізму їх особисто та запрошених високоповажних колег зі знаних закладів вищої освіти України і з-за кордону конференція стала надзвичайно цікавим та насиченим науковим заходом в житті економістів-освітян.

Керівництво та викладачі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ, маючи давню історію ефективної співпраці із дружнім колективом учених-економістів НАУ, виступили співорганізаторами та брали активну участь у проведенні конференції.

Проректор з наукової роботи ЦНТУ Левченко Олександр Миколайович виступив співголовою організаційного комітету конференції та брав активну участь у питаннях залучення до участі у конференції представників відомих зарубіжних університетів. 

Заступник завідувача кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ ЦНТУ Сторожук Оксана Василівна, прийнявши особисту участь у конференції, привітала колег із ювілеєм від імені керівництва і викладачів ЦНТУ, побажала науково-педагогічному колективу, партнерам, гостям та друзям НАУ - відомого та знаного в Україні і світі закладу вищої освіти - плідної роботи, оптимізму, творчих ідей та реалізації планів.

Заступник декана ФЕМ Ткачук Ольга Володимирівна виступила на пленарному засіданні із доповіддю на тему: "Потенціал інноваційного розвитку в регіональному вимірі".

Надзвичайно цікаві та інформативні доповіді учасників концеренції, дружня творча атмосфера та дух співпраці зробили цей науковий захід неперевершеним! Щиро вдячні організаторам, учасникам та всім партнерам за плідну співпрацю!

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: