Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини освіти Розвиток туризму і культури в регіонах України: сучасний погляд фахівців
Розвиток туризму і культури в регіонах України: сучасний погляд фахівців
26.04.2017 Новини освіти Перегляди: 460

Нещодавно викладачі і студенти факультету економіки та менеджменту ЦНТУ за ініціативи декана факультету Володимира Зайченка брали участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні», організатором якої виступила кафедра організації туризму та управління соціокультурною діяльністю Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У роботі конференції брали активну участь науковці ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, а представники нашого факультету долучилися до проведення заходу цьогоріч уперше.

Конференція проводилася в режимі он-лайн, що дозволило науковцям з різних міст України швидко та інформативно обмінятися досвідом та цікавими здобутками у сфері розвитку туризму і культури.   

В продовження гарної традиції 26 квітня 2017 року представники факультету вдруге брали участь в он-лайн семінарі "Сприяння місцевих органів влади розвиткові туризму", до роботи у якому долучилися як науковці вищих навчальних закладів, так і фахівці обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Особливо вдячні за запрошення до участі у даних заходах керівництву факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника - декану факультету Володимиру Великочому та завідувачу кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю Василю Шикеринцю! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Детальна інформація про конференцію: http://www.pu.if.ua/uk/novyny/5983-iii-vseukrainska-naukovo-praktychna-konferentsiia-stan-ta-perspektyvy-rozvytku-kulturolohichnoi-nauky-v-ukraini


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: