Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Робочі місця для молодих фахівців: актуальні вакансії
Робочі місця для молодих фахівців: актуальні вакансії
16.05.2018 Новини вузу Перегляди: 373

16 травня 2018 року відбувся ярмарок вакансій, під час якого роботодавці ознайомили студентів з актуальними вакансіями для молодих та ініціативних фахівців. Цьогоріч участь у роботі ярмарку вакансій у ЦНТУ у рамках економічного блоку для студентів факультету економіки та менеджменту і факультету обліку та фінансів брали роботодавці - представники таких установ, підприємств та організацій: Управління Східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області, Кіровоградське РУ ПАТ КБ "Приватбанк" м Кропивницький, Філія Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", ТОВ "Універсал-Плюс", Рекламне агентство "Вуличне радіо", які виступили з презентаціями та розповіли про наявні вакансії.

Студентам були запропоновані вакансії на посадах державних аудиторів та державних фінансових інспекторів, бухгалтера та помічника бухгалтера, менеджера з управління персоналом, працівників у банківському секторі на різних посадах тощо.

Дякуємо нашим гостям - роботодавцям за плідну та інформативну роботу, а студентам бажаємо знайти цікаві та продуктивні робочі місця!

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: