Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу «Project Manager» - одна з найактуальніших сучасних професій
«Project Manager» - одна з найактуальніших сучасних професій
04.04.2019 Новини вузу Перегляди: 66

2 квітня 2019 року на факультеті економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету було організовано і проведено зустріч студентів з представником компанії «Onix-Systems» (сфера ІТ), випускником факультету за спеціальністю «Менеджмент» Бойко Романом. Під час зустрічі Роман поділився зі студентами своїми враженнями від навчання в університеті і розкрив секрет, які саме навички молодих фахівців приваблюють сучасних роботодавців.

Роман працює в компанії на посаді «Project Manager», тому з легкістю поділився власним досвідом саморозвитку і самовдосконалення професійних компетенцій менеджера в сфері ІТ-технологій. Найбільшу зацікавленість у студентів і жваве обговорення викликали вимоги до кандидата на посаду «Project Manager» компанії «Onix-Systems».

Живе спілкування у дружній невимушеній атмосфері стало корисним як для студентів, так і представника компанії.

Студенти зрозуміли, які знання і вміння важливо отримати під час навчання в університеті, щоб забезпечити свою конкурентоспроможність на ринку праці!

Керівництво факультету переконане, що такі зустрічі, які підтримують гарну традицію успішної співпраці університету і провідних роботодавців області, будуть мати продовження і в майбутньому.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: