Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Профорієнтаційний концерт ФЕМ у Долинській гімназії
Профорієнтаційний концерт ФЕМ у Долинській гімназії
15.04.2016 Новини вузу Перегляди: 672

Весна 2016 року ознаменувалася ще однією важливою подією в житті факультету економіки та менеджменту. Продовжуючи традиції, в стінах Долинської гімназії – ЗШ І-ІІІ ступенів №3 було організовано  профорієнтаційний концерт. Захід був підготовлений спільними зусиллями студентів та викладачів кафедри економіки праці та менеджменту і кафедри суспільних наук та документознавства КНТУ.

Під час концерту учні старших класів дізналися про умови вступу та перспективи навчання у Кіровоградському національному технічному університеті. Зокрема, викладачі кафедри економіки праці та менеджменту Горпинченко Ольга Володимирівна та Савіцька Інна Миколаївна ознайомили присутніх зі структурою університету, перевагами навчання в КНТУ, наявним переліком спеціальностей кафедри.

Потенційні абітурієнти та їх батьки дізналися про перспективами працевлаштування випускників за кожною з пропонованих кафедрою спеціальностей та спеціалізацій, серед яких: управління фінансово-економічною безпекою, менеджмент організацій і адміністрування, адміністративний менеджмент, управління персоналом та економіка праці, організація комерційної діяльності у сфері торгівлі та послуг.

Завідувач кафедри суспільних наук та документознавства, доктор історичних наук, професор Василь Михайлович Орлик та доцент кафедри Барабаш Вікторія Анатоліївна ознайомили присутніх з роботою кафедри суспільних наук та документознавства. Вони підкреслили актуальність та практичну направленість спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

До презентації університету долучилась і  Голова Студентської ради КНТУ, студентка четвертого курсу факультету економіки та менеджменту Тетяна Чепа, яка розповіла про роботу студентського самоврядування, як осередку самореалізації та творчості для студентів.

     

   Перед присутніми також виступив директор Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу Орлов Анатолій Олександрович. Він розповів про перелік спеціальностей, які надає даний навчальний заклад, їх основні особливості та практичне значення.

Варто відмітити, що присутні на заході учні, викладачі та гості мали змогу на власні очі побачити, наскільки талановиті особистості навчаються та працюють у КНТУ. Яскраві пісенні номери підготували студентки ФЕМ Семенюк Карина та Чебану Аліна, викладач кафедри економіки праці та менеджменту Орлова Анна Анатоліївна.

 

 

Яскравим завершенням заходу став виступ групи силового жонглювання гирями «Дай Бог здоров’я» КДЮСШ №1 Кіровоградської міської ради, які продемонстрували свою майстерність.

 

Присутні школярі, запрошені вчителі та учні старших класів місцевих шкіл були приємно вражені багатогранністю талантів студентів та викладачів, які взяли участь у концерті. З нетерпінням чекаємо їх у стінах КНТУ!

Криворотенко Анна, студентка четвертого курсу ФЕМ


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: