Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Приватбанк - можливості практики та працевлаштування
Приватбанк - можливості практики та працевлаштування
27.04.2018 Новини вузу Перегляди: 312

Співпраця між факультетом економіки та менеджменту та ПАТ КБ "ПриватБанк" у місті Кропивницький триває вже не один рік. Це і багаторазові екскурсії студентів різних спеціальностей ФЕМ до банку, і проходження студентами онлайн-практики, і ознайомчі візити фахівців банку до нашого університету з метою інформування студентів про можливості співпраці, і працевлаштування багатьох випускників ФЕМ та подальше кар'єрне зростання в ПриватБанку.

Цього разу Тетяна Джевага, керівник відділу трудових ресурсів філії ПриватБанку у нашому місті проінформувала студентів другого курсу економічних та управлінських спеціальностей про можливості практики й працевлаштування, розповіла про актуальні на даний час вакансії.

Проходження онлайн-практики від ПриватБанку має багато позитивних аспектів: швидкість реєстрації, вивчення матеріалів і виконання завдань у будь-який зручний для студента час, прозорість процедури оцінювання, набуття цінного практичного і теоретичного досвіду. По завершенні практики студенти складають тести і отримують сертифікат, а ті з них, хто показав найкращі результати, зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку, що є гарантією для працевлаштування в банку після завершення навчання.  Приємно відзначити, що студенти, які вже проходили онлайн-практику в ПриватБанку, дуже задоволені як зручністю самої процедури проходження, так і отриманими фаховими знаннями. 

Вдячні Тетяні Владленівні за завжди конструктивну співпрацю!

 

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: