Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті: підсумки роботи конференції
Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті: підсумки роботи конференції
23.11.2018 Новини вузу Перегляди: 116

22 листопада 2018 року на кафедрі економіки та підприємництва факультету економіки та менеджменту ЦНТУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті". Конференція, присвячена визначенню сучасних пріоритетів розвитку підприємств, проводиться кафедрою економіки та підприємництва щорічно. 

У рамках конференції було розглянуто питання інноваційного розвитку підприємств, забезпечення ефективної діяльності підприємств, підвищення конкурентоспроможності підприємств, функціонування мотиваційних механізмів ефективної праці та безперервного професійного розвитку персоналу, розвитку корпоративної культури, людського та соціального капіталу як чинників економічного зростання та інноваційного розвитку, формування корпоративної  відповідальності за розвиток підприємства і стан соціально-трудових відносин.

За інформацією огркомітету конференції, зважаючи на значну актуальність її тематики, виявили зацікавленість щодо участі та надали тези доповідей як вітчизняні, так і зарубіжні науковці.

 


 

 

Дякуємо організаторам та учасникам міжнародної науково-практичної конференції "Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті" та бажаємо нових наукових здобутків!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: