Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Практичні уроки правового виховання
Практичні уроки правового виховання
10.10.2016 Новини вузу Перегляди: 610

4 жовтня 2016 року офіцери патрульної поліції презентували студентам ФЕМ програму «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) Міжнародної організації IREX.

 

 

Світлана Акімова, студентка групи МЕ-14, відзначає: "На лекції з права до нас завітала нова поліція, грали у "правовий театр", розігрували різні ситуації. Працівники патрульної поліції дуже інформативно та конкретно розповіли, що потрібно робити в ситуаціях, коли стикаєшся з діями,які заборонені законом. Дуже цікаво було почути про конкретні випадки, що трапляються у практичній роботі поліцейських. У студентів виникало багато питань, і на всі ми отримали влучні відповіді."

Катерина Баранова, студентка групи МЕ-14, ділиться враженнями: "Особливість проведеного заходу полягала в тому, що дехто з нас міг відчути на собі цю важку професію - поліцейський - під час розіграних сцен уявних правопорушень. Кожен з нас отримав відповіді на запитання, які його цікавили, від кваліфікованих працівників національної поліції."

 Щиро дякуємо усім організаторам проведеного цікавого та корисного заходу: громадській організації "Волонтерський рух першої допомоги",  доценту кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Юрію Павловичу Бондарчуку, викладачеві з дисципліни "Право" для студентів ФЕМ, та працівникам патрульної поліції, які завітали на зустріч.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: