Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Першість з гирьового спорту ЦНТУ
Першість з гирьового спорту ЦНТУ
08.11.2017 Новини вузу Перегляди: 312

На початку листопада 2017 року відбулися змагання "Першість з гирьового спорту ЦНТУ" за ініціативи викладача кафедри фізичного виховання ЦНТУ, головного судді змагань Трохименка Юрія Анатолійовича. Активну участь у підготовці, організації та проведенні змагань брали майстер спорту, заслужений тренер Шевченко Сергій Леонідович, Голова обласного осередку "Союзу гирьового спорту України в Кіровоградській області", декан ФЕМ Зайченко Володимир Васильович. Сприяли проведенню заходу керівники кафедри фізичного виховання та спортивного клубу ЦНТУ, студпрофкому університету.  Метою змагань є залучення студентів до занять фізичною культурою та спортом, розвиток гирьового спорту в ЦНТУ та виявлення кращих спортсменів для участі в обласних та всеукраїнських змаганнях, пропаганда здорового способу життя.

Приємно відзначити, що у даному змаганні з гирьового спорту команда факультету економіки та менеджменту посіла перше місце у командному заліку. А також, кращі особисті результати показали Владислав Вишінський, Дмитро Картунов, Вікторія Демчик. 

Вітаємо із зайнятим першим місцем у змаганнях з гирьового спорту ЦНТУ  команду факультету економіки та менеджменту та бажаємо наснаги, нових звершень і перемог!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: