Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Перше робоче місце для випускників факультету!
Перше робоче місце для випускників факультету!
22.05.2016 Новини вузу Перегляди: 635

19 травня 2016 року у КНТУ відбувся "Ярмарок вакансій", під час якого студенти випускних курсів отримали можливість поспілкуватися з представниками підприємств, установ та організацій Кіровоградської та сусідніх областей.

Проведення подібних заходів є надзвичайно корисним, адже перше робоче місце – хвилююче питання для всієї молоді! На сьогодні не лише випускники вузів переймаються ним, а й школярі орієнтуються на нього при виборі місця навчання. Адже саме професія та майбутнє працевлаштування визначають вибір напряму професійної освіти та вузу.

Студенти факультету економіки та менеджменту мають мінімальний клопіт з цього приводу. Адже різнопланова й гідна співпраця з підприємствами Кіровоградщини та України загалом дозволяє виконувати дипломні та магістерські роботи на їх базі, проходити практику та професійне стажування. Результатом навчання й співпраці з роботодавцями є отримання необхідних знань та вмінь, формування професійного судження та розуміння тонкощів обраної професії, офіційним підтвердженням чого є отримання державного диплому та додатків Європейського зразка до нього.

По закінченню вузу, більше третини випускників під час стажування та проходження практик вже отримують своє перше робоче місце, для інших – розпочинається період співбесід та пошуку себе. Але навіть у цей час випускники та студенти випускних курсів відчувають підтримку з боку вузу. Адже традиційно факультет економіки та менеджменту постійно організовує індивідуальні зустрічі, запрошуючи провідних роботодавців області.

На сьогодні підприємці, незважаючи на велику пропозицію робочої сили на ринку, бажаючи отримати гідних і найкращих професіоналів, самі звертаються до вузів, чекають на зустріч з майбутніми випускниками й самі прагнуть зацікавити їх гідними професійними перспективами. Сьогодні роботодавці конкурують між собою за кращих випускників, і на це варто звернути увагу студентам, адже кожен підприємець хоче отримати найкращих!

Постійною є співпраця з банками (Райффайзен Банк Аваль, ПриватБанк, зокрема), Компанією Reikartz Hotel Group, страховими компаніями регіону тощо, де вже на керівних посадах працюють випускники факультету і тепер вже самі (в якості роботодавців) звертаються до рідного факультету у пошуках гідних працівників на вакантні посади. Цьогоріч зацікавленість у пошуку кандидатів на вакантні місця серед випускників ФЕМ виявили ТОВ "УДЕН-УКРАЇНА", Компанія "Росток-Агро" та ін. 

Наприкінці зустрічі студенти економічних спеціальностей мали можливість окремо поспілкуватися із представниками роботодавців, які пропонують вакансії за посадами менеджерів, економістів тощо:

Проведений захід дав можливість підприємцям представити себе й наголосити на особливостях роботи, можливостях професійного розвитку та саморозвитку. Студенти отримали можливість подати резюме на наявні вакансії, заявки на проходження практики.

Декан ФЕМ Зайченко В.В. відзначив зацікавленість і ВНЗ у подібному співробітництві, адже роботодавець здатний дати вузу зворотній зв'язок щодо готовності випускників до успішної професійної діяльності, може зорієнтувати систему підготовки майбутніх фахівців на формування актуальних для сучасного ринку праці професійних якостей та необхідних знань.

«А найприємніше – зазначив Володимир Васильович – бачити результати роботи факультету: успішних та вдячних випускників, що прагнуть співпрацювати з вузом. Це надихає і підтримує в повсякденній кропіткій праці!»

Матеріал підготувала: Анна Доренська


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: