Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Христина Сігова - кандидат в депутати до Молодіжного парламенту
Христина Сігова - кандидат в депутати до Молодіжного парламенту
17.11.2016 Новини вузу Перегляди: 412

Кандидат в депутати до Молодіжного парламенту - Христина Сігова, студентка групи МЕ-14 факультету економіки та менеджменту - презентує свою автобіографію:

Вітаю, мене звуть Христина Сігова. Я хочу змінити наше місто на краще, поліпшити умови навчання студентів, готова робити максимум для того, щоб студенти весело проводили час разом та пишалися тим, що вони навчаються у Центральноукраїнському національному технічному університеті.  Я студентка кафедри «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність», гр. МЕ-14, факультету економіки та менеджменту, майбутній топ-менеджер. 

Починаючи із другого курсу я все більше стала цікавитись громадською та політичною діяльністю. Брала участь у різних заходах, таких як: благодійна акція "Святий Миколай йде до сиріт":

 

Влітку 2015 року приймала участь у заході "Молодіжний BOOM", де нам вдалося зібрати кошти, які пішли на благодійність до місцевої організації захисту тварин «БІМ».

Брала участь у турнірі з боулінгу "Влучний кидок" 23.09.2016 року.

Отримала море позитивних емоцій та зайняла у складі команди «ФЕМовці» 4 місце, після турніру наша команда була нагороджена грамотою! 

 

Допомагала проводити «День здоров’я», брала участь у звітному концерті ФЕМ у 2015 році та ін.

Мені дуже подобається навчатися, тому я з великим задоволенням  займаюсь науковою діяльністю. Беру активну участь в університетських, обласних та, особливо, у міжнародних студентських науково-практичних конференціях. 

За успіхи у навчанні мені була  призначена іменна академічна стипендія Міністерства освіти і науки України та іменна академічна стипендія імені Кабінету Міністрів України на 2016/2017 навчальний рік.

На другому курсі я була нагороджена грамотою за підтримку та захист прав студентів, активну громадську позицію, допомогу в організації Дня студента.

Також, я є членом громадської організації «Центр інноваційно-інвестиційного менеджменту та основ бізнес-планування» з 2015 року. 

У 2016 році закінчила «Школу Громадського Діяча», тому що я завжди прагну до самовдосконалення та хочу знати більше про громадську діяльність, створення та вдалу реалізацію проектів. Особисто мені дуже сподобалась презентація про «Проектний менеджмент» та «Тайм-менеджмент».

«Лідерами не народжуються - ними стають!»

Щиро вдячна моїй рідній кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності за те, що всі найцікавіші заходи у нашому місті ми відвідуємо разом з нашими викладачами, зокрема, у вересні прийняли участь у Всеукраїнській виставці «Енергоефективність та енергозбереження починається з нас» та відвідали Міжнародну агропромислову виставку «AGRO-EXPO 2016».

 

Два роки поспіль я мала змогу продемонструвати свої кулінарні здібності на Дні Європи, познайомитись із цікавими людьми, дізнатися багато цікавого про країни Євросоюзу та поділитися історією Словаччини із усіма бажаючими.

 Була нагороджена грамотою за активну участь у обласному заході до Дня Європи в Україні «Євроквест» у 2015 році, а у 2016 році зайняла I місце в інтелектуальній грі у цьому ж заході «Євроквест-2016».

 

Незабутнім було святкування Дня нашого міста разом із викладачами нашої кафедри, ми навіть не помітили як пролетів час, а на згадку залишились чудові фото. 

 

Хоча й рідко ми збираємось із групою відпочити, але час разом ми проводимо дуже круто ☺

 

Нещодавно брала учать у семінарі «Організація політичної та громадської молодіжної роботи». Три дні поспіль ми активно працювали над своїми проектами, навчалися правильно планувати діяльність майбутніх компаній. Я прослухала дуже інформативні та цікаві презентації на теми: «Ознайомлення з політичною системою Федеративної Республіки Німеччина її основні цінності, а також правові рамки політичної та громадської діяльності», «Організація політичної та громадської молодіжної роботи у Німеччині», «Планування кампанії», «Стратегічне планування: аналіз сильних/слабких сторін організації», «Способи фінансування політичної і громадської молодіжної роботи в Україні», «Зв’язки з громадськістю», я впевнена, що ці знання обов’язково допоможуть мені і в навчанні.

Також брала участь у семінарі для кандидатів у депутати Молодіжного парламенту Кіровоградської області, де дізналася багато цікавинок, а саме нам розповідали про: «Молодіжний парламент, як старт політичної кар’єри», «Як стати лідером та політиком», «Формування образу та іміджу політика», «Основні напрямки ведення виборчої кампанії : агітаційно-польовий, аналітично-інформаційний та технічний» та «Місце та роль засобів масової інформації в політиці».

 

Я завжди намагаюсь нестандартно підходити до виконання різних завдань та організаторської роботи. Люблю подорожувати та проводити вільний час у товаристві друзів.

Саме тому являюсь активісткою первинної профспілкової організації студентів ЦНТУ і є активним учасником студентського життя університету. На фото члени та активісти профспілки відпочивають та насолоджуються красою природи.  

Думаю, що тепер Ви познайомились зі мною ближче☺

Прошу Вас підтримати мене у прагненні зробити студентське життя у нашому університеті кращим!

Ваш кандидат у Молодіжний Парламент Сігова Христина, округ №39.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: