Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Освіта, бізнес, влада - стратегічне партнерство
Освіта, бізнес, влада - стратегічне партнерство
21.11.2018 Новини вузу Перегляди: 105

Кропивницький освітній форум "Освіта, бізнес, влада - стратегічне партнерство" відбувся 20 листопада 2018 року на базі ЗАТ "НВП "Радій". До участі у форумі долучилися викладачі і студенти кафедри економіки та підприємництва і кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності факультету економіки та менеджменту ЦНТУ.

Цікавими та змістовними були виступи очільників міста, керівників підприємств, фінансових установ та інших учасників заходу.  Спікерами на форумі виступили міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Андрій Паливода, голова наглядової ради ЗАТ НВП «Радій» Євгеній Бахмач,  співвласник і голова Наглядових рад компаній «Гідросила ГРУП» і «Ельворті ГРУП»  Павло Штутман, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко та ін. У форумі брали участь представники закладів вищої і професійно-технічної освіти, студенти, учні загальноосвітніх шкіл.

Виступи спікерів форуму та дискусії були присвячені таким важливим для фахівців управлінського й економічного профілю темам, як: формування сприятливого бізнес-середовища у місті, інституційні аспекти співпраці між освітою і владою, ефективна професійна орієнтація молоді, питання працевлаштування молодих фахівців, розвиток сучасної промислової, фінансової і торгової інфраструктури міста Кропивницького. Тож, учасники форуму отримали чимало цікавої і корисної інформації з питань налагодження подальшої ефективної довгострокової співпраці в тріаді "освіта, бізнес, держава".

 

 

Щиро дякуємо організаторам і учасникам форуму "Освіта, бізнес, влада - стратегічне партнерство - 2018" та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у стратегічній перспективі!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: