Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Один день – три перемоги!
Один день – три перемоги!
27.11.2015 Новини вузу Перегляди: 781

Саме цієї днини студенти факультету стали учасниками ІІ Обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку», виборів голови Студради КНТУ, конкурсу краси «КОРОЛЕВА НАЦІОНАЛЬНОГО - 2015».

Вітальним словом проректора з наукової роботи КНТУ, завідувача кафедри економіки праці та менеджменту розпочалась конференція молодих вчених. Олександр Миколайович щиро вітав в стінах вузу перспективну молодь Кіровоградщини – учнів випускних класів шкіл та гімназій, технікумів міста та області. Понад 100 учасників подало заявки на участь у конференції та отримали можливість представити власні проекти та результати їх досліджень.

На пленарному засіданні понад 4 години підіймались економічні та соціальні питання сьогодення та обговорювався молодіжний погляд на їх рішення. Даний захід по праву можна назвати перемогою розуму та перспективою звершень та майбутніх розбудов.

 

Паралельно відбувалась не менш важлива подія в житті  факультету та вузу в цілому – волевиявлення студентів у формуванні власного самоврядування та його керівництва. Перемогою для ФЕМу став вибір головою активістки факультету – студентки Тетяни Чепи.

Тетяна  успішно виконує обов'язки студентського декана факультету економіки та менеджменту з 2013 року по теперішній час. За високі досягнення у навчальній та інших видах діяльності другий семестр поспіль отримує іменну стипендію народного депутата України Станіслава Березкіна. Вона - завжди активна учасниця університетських, регіональних та міжнародних науково-практичних конференцій, студентських олімпіад, творчих  конкурсів, драматичного гуртка університету, культурно-масових, благодійних та громадських заходів.

Вітаємо Тетяну з перемогою та бажаємо успіхів і нових звершень!

 

Приємною завершальною перемогою цього осіннього дня стало обрання «Королевою національного 2015» – Юлії Соколенко, а першою віце-міс Катерину Крапивну, студенток факультету економіки та менеджменту. Анна Кравченко отримала нагороду «Міс Інтернет» за перемогу в інтернет-голосуванні, Аліна Волкова була обрана «Міс фото» тощо.

Вітаємо студентів ФЕМ з перемогами! Темп вибрано – до нових звершень!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: