Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Обери майбутнє свого міста!
Обери майбутнє свого міста!
18.04.2017 Перегляди: 1399

Загальноміське голосування за найкращі проектні пропозиції за рахунок коштів Громадського бюджету у 2017 році розпочато 18 квітня і триватиме до 3 травня 2017 року

До участі у конкурсі було подано проект студентів факультету економіки та менеджменту "Здорова молодь - здорове місто" (автори - Дроздов Олександр, випускник ФЕМ 2016 року спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування", та Вишінський Владислав, студент третього курсу ФЕМ спеціальності "Управління персоналом та економіка праці"). Проект передбачає будівництво футбольного поля біля гуртожитку №4 нашого університету. 

На даний час існуючий спортивний майданчик має такий вигляд:

Передбачається повна реконструкція, після якої він матиме вигляд:

Метою реалізації проекту є створення умов для зайняття спортом молоді Фортечного мікрорайону міста Кропивницький, що мешкає на 101-му мікрорайоні, в гуртожитках Центральноукраїнського національного технічного університету, по вул. Юрія Коваленка, Волкова, Пацаєва та ін., оскільки у даний час подібні об’єкти на зазначеній території з орієнтовною чисельністю мешканців 22 тис. осіб відсутні. 

Будівництво футбольного поля сприятиме дотриманню молодими людьми міста здорового способу життя і мислення, організації дозвілля професіоналів та аматорів футболу, формуванню у молодих людей навичок командної взаємодії та прагнення до перемоги, пошуку однодумців, покращенню соціальної ситуації, зниженню рівня криміногенних проявів, зміцненню здоров’я та фізичної підготовки молоді, а отже, зробить дозвілля молодих людей нашого міста більш цікавим і корисним.

Також реалізація проекту дозволить проводити на високому рівні міські, регіональні та всеукраїнські змагання з футболу, забезпечити стартові умови для підготовки майбутніх професійних спортсменів з футболу, залученню спонсорів до участі у розвитку даного виду спорту у місті.

Тож шановні студенти, викладачі, друзі! Пропонуємо долучитися та підтримати реалізацію кращих проектів у нашому місті в 2017 році! 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: