Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Новації від обласного управління юстиції: правові консультації від фахівців
Новації від обласного управління юстиції: правові консультації від фахівців
26.10.2017 Новини вузу Перегляди: 385

24 та 26 жовтня 2017 року відбувся цикл зустрічей із представниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області у рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та ініціативи "Онлайн-будинок юстиції". Під час привітального слова проректор з наукової роботи ЦНТУ Олександр Миколайович Левченко підкреслив, наскільки важливими у сучасних умовах є юридична грамотність та обізнаність для молодих фахівців, особливо економічних та управлінських спеціальностей. Так, на кафедрі "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" у рамках магістерської освітньо-професійної програми "Менеджмент" за спеціалізацією "Управління фінансово-економічною безпекою" проводиться підготовка фахівців, спрямована на формування компететностей щодо правових, організаційних, адміністративних аспектів забезпечення фінансово-економічної безпеки суб'єктів на всіх рівнях, запобігання та протидії рейдерству тощо.

Під час першої зустрічі Олег Казанок, в.о. начальника обласного управління юстиції, розповів про особливості загальноукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Головний спеціаліст відділу правової роботи та правової освіти Віра Піскун підкреслила роль даного проекту у підвищенні правової грамотності всіх верств населення.

Головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Ігор Бизов зупинився на основних питаннях запобігання і протидії корупції.

 

 

 

У рамках другої зустрічі фахівці Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області ознайомили присутніх із ключовими аспектами і принципами запобігання і протидії рейдерству, навели конкретні приклади із життя та розповіли про заходи, які слід у першу чергу вживати у таких випадках.

 

В епоху стрімкого розвитку інформаційно-комунікативних технологій, ідучі в ногу з часом, Міністерство юстиції України надає можливість кожному громадянину користуватися необхідними послугами у будь-який час у рамках ініціативи "Онлайн-будинок юстиції".

Також, надзвичайно цікавою новацією є послуга "SMS-МАЯК", яка дозволяє відстежувати зміни, що відбуваються в Реєстрі речових прав на нерухоме майно, у дистанційному режимі.

Детальну інформацію щодо даних видів послуг можна отримати на сайті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області:

http://www.krjust.gov.ua

Щиро вдячні організаторам та учасникам заходів, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та бажаємо безпеки у всіх сферах життя!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: