Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємства
Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємства
19.04.2019 Новини вузу Перегляди: 73

На кафедрі економіки та підприємництва ФЕМ ЦНТУ відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємства".

Активну участь у конференції брали студенти, аспіранти, молоді науковці та викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету, Льотної академії Національного авіаційного університету, інших закладів вищої освіти України.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання забезпечення конкурентоспроможності підприємств у сучасних умовах, визначення пріоритетів інноваційного розвитку суб'єктів господарювання та впровадження інновацій у практичну діяльність, застосування сучасних інформаційно-комунікативних технологій у господарській діяльності, кадрового забезпечення та професійного розвитку персоналу підприємств.

 

 

 

У рамках роботи конференції відбулася зустріч із фахівцями Управління статистики праці Головного управління статистики у Кіровоградській області. На початку зустрічі доцент кафедри економіки та підприємництва Бугаєва М.В. висловила вдячність за зміцнення партнерських відносин та співпрацю із Головним управлінням статистики у частині забезпечення необхідною статистичною інформацією, ознайомлення студентів із основними завданнями та функціями органів державної статистики, статистичними виданнями та можливостями їх придбання.

Начальник управління аналізу демографічної та соціальної статистики Стеценко Ю.Л. ознайомила присутніх із основними напрямами діяльності органів державної статистики, надала коментарі щодо порядку розробки та публікації показників соціальної статистики. Також ознайомила з формами статистичної звітності, які містять ці показники.

Начальник відділу статистики аналізу даних соціальної статистики Логвиненко А.В. проінформувала про інформаційно-публікаційну діяльність, яка передбачає підготовку наступних статистичних продуктів: збірників, бюлетенів, доповідей, експрес-випусків, які розраховані на широке коло користувачів та доповіла про кількість підготовлених та оприлюднених статистичних продуктів. Розповіла, що популярних серед користувачів статінформації є офіційний веб-сайт Головного управління статистики, де розміщуються оперативні дані, періодичні статистичні показники, у тому числі в динаміці, а також широкий спектр інформації про діяльність управління.

Плідна робота та жваві наукові дискусії під час конференції дозволили розробити грунтовні науково-практичні рекомендації за такими важливими для забезпечення сталого інноваційного розвитку вітчизняних підприємств напрямами:

1. Забезпечення ефективної діяльності підприємств та організацій.

2. Людський капітал: пріоритети розвитку на етапі інноваційних змін.

3. Безпека бізнесу та механізми її регулювання за сучасних умов підприємства.

4. Соціальна відповідальність бізнесу в умовах системної кризи.

5. Підвищення інвестиційної привабливості підприємств.

6. Резерви активізації інноваційного розвитку підприємства.

7. Конкурентоспроможність підприємства: напрями забезпечення в сучасних умовах господарювання.

8. Зовнішня трудова міграція та її наслідки для підприємств регіону.

За результатами роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених "Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємства" буде опубліковано збірку тез доповідей та матеріалів конференції.


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: