Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Національний форум "Взаємодія: влада і громада"
Національний форум "Взаємодія: влада і громада"
30.05.2019 Новини вузу Перегляди: 57

Висока професійна компетентність державних службовців за сучасних умов є запорукою успішного інноваційного розвитку економіки України та її територій. Вирішенню цих питань був присвячений Національний форум "Взаємодія: влада і громада", який відбувся 23-24 травня 2019 року у м. Львові. Загалом до організації та проведення заходу долучилися близько 100 представників органів державної влади, зокрема, високопосадовці Національного агентства України з питань державної служби, керівники й фахівці органів місцевого самоврядування, громадські активісти з усіх регіонів України, а також визнані зарубіжні експерти і представники міжнародних організацій. Участь у даному форумі брала заступник декана ФЕМ, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ольга Ткачук.

Під час форуму обговорювалася низка актуальних аспектів побудови ефективного діалогу та співпраці між владою та громадянами, налагодження комунікативної взаємодії, ролі усіх основних стейкхолдерів у розвитку громадянського суспільства, питання розвитку електронного врядування в Україні, формування ключових компетентностей державних службовців у сучасних умовах.

Перший заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Володимир Купрій у своєму виступі надзвичайно слушно підкреслив, що пріоритетними вимогами до претендентів на посади державних службовців на сьогодні є здатність до ефективної комунікації, участі у розробці та реалізації управлінських рішень, висока професійна компетентність, знання і навички, уміння залучати до вирішення питань представників усіх зацікавлених сторін громадянського суспільства та проводити конструктивні публічні консультації. 

Директорка з комунікацій Відділу публічних консультацій міста Монреаля (Канада) Анік Пульо розповіла про цікавий досвід щодо залучення громади міста до вирішення нагальних питань соціально-економічного розвитку.

Змістовні виступи фахівців Національного демократичного інституту в Україні, представників влади та громадських активістів дозволили впевнитися у тому, що  в Україні проведення публічних консультацій, забезпечення прозорого управління, використання онлайн інструментів для залучення громадян та провідного зарубіжного досвіду у цій сфері є вкрай актуальними.

Це дозволило ще раз переконатися, що підготовка висококваліфікованих фахівців зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування", яка здійснюється на даний час кафедрою "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність" факультету економіки та менеджменту ЦНТУ, має важливе значення для подальшого розвитку регіону і держави в цілому.

Надзвичайно вдячні всім організаторам та учасникам форуму та сподіваємося на подальшу  плідну співпрацю!


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: