Ми у соціальних мережах:
Главная Новости Новини вузу Національний дебатний турнір з політичних реформ: фінал
Національний дебатний турнір з політичних реформ: фінал
13.05.2019 Новини вузу Перегляди: 46

10-11 травня 2019 року у місті Києві відбувся третій щорічний Національний дебатний турнір з політичних реформ. На даному турнірі наш університет гідно представили студенти факультету економіки та менеджменту Оксана Сівірян та Дмитро Бабак. Під час відбіркового туру їх команда посіла перше місце на регіональному рівні, тому саме вони отримали можливість презентувати Кіровоградщину у фінальних змаганнях. Приємно відмітити, що серед 25 команд з різних міст України наша команда зайняла почесне 5 місце, набравши 96 балів. 

Під час дебатів розглядалися такі важливі для вітчизняного громадянського суспільства теми, як: необхідність врегулювання витрат політичних партій, які фінансуються з державного бюджету України; забезпечення механізмів активної участі молодих громадян для попередження та подолання корупції в Україні; забезпечення відповідальності виборних осіб в Україні за невиконання програмних обіцянок.Формат проведення змагань у формі дебатів дозволяє молоді розвивати такі необхідні на сьогодні навички, як критичне мислення, креативність, здатність до комплексного вирішення проблем, уміння працювати в команді, риторичні здібності, розвиток емоційного інтелекту, вміння толерантного ведення дискусії. Ці навички є вкрай актуальними для сучасного менеджера, управлінця, громадського діяча.

Щиро вдячні організаторам заходу: Інституту "Республіка", ініціативи якого щороку підтримує NDI, та всім причетним до організації й проведення дебатів. Вітаємо Оксану і Дмитра із чудовим результатом та бажаємо нових звершень і перемог!

 

 


© 2013-2015 Кіровоградський національний технічний університет.Вхід
Всі права захищені. Хостинг від uCoz

При використанні матеріалів сайта посилання на сайт обовязкова.
Специальные возможности сайта: